, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan alkış alan hareketler!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan alkış alan hareketler!

Avatarayınlanan s
130 0

Yemin.org / Detay – Alef dizisi ile 10 Nisan Cuma, yani bugünden itibaren BluTV platformunda hayranları ile buluşacak olan Kenan İmirzalıoğlu, farklı bir polise yapımın başrolünde. Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen ile başrolü paylaşan İmirzalıoğlu, koronavirüs salgını nedeniyle evden paylaştığı video ile gala konuşması yapmıştı.

Eşi Sinem Kobal ile birlikte evlerinde karantina altında olan İmirzalıoğlu, ayrıca televizyonda da kamu spotu niyetine herkesin evlerinde kalmasını öğütleyen bir reklamda da rol almıştı. Çiftin bu süreçte bazı yardımlarda bulunduğu da medyaya konu oldu.

İmirzalıoğlu – Kobal çiftinin ihtiyacı olan bazı ailelere gıda desteği verdiği ortaya çıktı. Kobal ayrıca kıyafetlerini de bağışladı.

Bir internet sitesine kıyafetlerini bağışlayarak gelir elde edilmesine aracılık eden Sinem Kobal, 20 gencin ve otizimli çocuğun eğitimine katkıda bulunmuş oldu.

İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Alef’i merak edenler aşağıdaki videodan açıklamalarını izleyebilir.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı

Gönderen - Ekim 31, 2019 0
Kurşun Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burçin Terzioğlu hanımdır. İstanbul ilinde 9 Mart 1980 Pazar günü dünyaya gelmiştir.…

O Ses Burak Kartal Kimdir?

Gönderen - Ocak 17, 2020 0
O Ses Türkiye Burak Kartal yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Hayko Çepkine olan benzerliği ile dikkatleri çeken yarışmacı 8 senedir sahnelerde. Seslendirdiği…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir