, Şükrü Özyıldız, karantina döneminde değişim yaşadı!

Şükrü Özyıldız, karantina döneminde değişim yaşadı!

Avatarayınlanan s
163 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, youtube kanalında İbrahim Selim’in programına konuk oldu. Ünlü oyuncu kendisini aşırı derecede hiperaktif birisi olarak tanımladı.

Davul çalıştığını ve yeni şeyler öğrenmeye çalıştığını belirten oyuncu, bunların kendisini durağanlaştırdığını ifade etti. Kitap okumayı ve film izlemeyi seven oyuncu, karantina sürecinde yorumlamadığını söyledi. Oyuncu, bu süreçte hiperaktifliğinin de azaldığını vurguladı.

Tatlıyı çok seven ama kilo almamak için yemeyen oyuncu, karantina günlerinde bir kavanoz fıstık ezmesini yediğini belirtti. Ayrıca evde ekmek yapan oyuncu, biraz kilo aldığını da itiraf etti.

Koronavirüs pandemesi sürecinde evinde kendisini karantinaya alan oyuncu, bu süreçte yaptığı en saçma şeyin fazla yemek yemesi olduğunu anlattı. Oyuncu, “Bir ara fıstık ezmesine sardım. Günde 300 gram fıstık ezmesi yiyordum” diye konuştu.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı?Padişahın ahırındanPadişahın YemeklerindenPadişahın giysilerindenPadişahın Fermanlarından İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı  Kim Milyoner…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir