, Sunucu Esra Balamir’in koronavirüs testi pozitif olabilir!

Sunucu Esra Balamir’in koronavirüs testi pozitif olabilir!

Avatarayınlanan s
416 0

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını için büyük önlemler alınıyor. Mümkün olanların evlerinde kalmaları istenirken, 65 yaş üstü vatandaşlara da sokağa çıkma sınırlaması uygulanıyor… Sıkı tedbirlere rağmen bulaşıcılığı çok yüksek olan Covid-19 hızla yayılmaya devam ediyor. Sunucu Esra Balamir de koronavirüse yakalanmış olabileceğini açıkladı.

Balamir, instagram hikaye bölümünden paylaşım yaptı. Balamir’in arkadaşının testinin pozitif çıkması sonrasında kendisine de test yaptırdı.

Balamir’in açıklaması şöyle: “Covid-19 testi yapıldı. Maalesef arkadaşım da pozitif çıktı. Bana da test yaptılar. Sanırım benim de pozitif. Sonuç, evde karantinada kalmam söylendi. Sağlıkçılar ilgili ve titizlikle çalışıyorlar. Ben de sonucu bekliyorum.”

Balamir, 2019 yılında yaptığı açıklamada da tanısı konmamış bir hastalığa yakalandığını söylemişti.6 hafta hastanede yattığını ve damar yolundan ilaç aldığını da açıklayan Balamir, bunun uzun yıllar sürebileceğini de söylemişti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Ünlü oyuncu Esra Sönmezer, 83 yaşında hayatını kaybeden babası Enver Sönmezer’i son yolculuğuna Eyüp Sultan Mezarlığı’nda uğurladı… Aile kabristanına defnedilen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir