, Sunucu Esra Balamir’in koronavirüs testi pozitif olabilir!

Sunucu Esra Balamir’in koronavirüs testi pozitif olabilir!

Avatarayınlanan s
45 0

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını için büyük önlemler alınıyor. Mümkün olanların evlerinde kalmaları istenirken, 65 yaş üstü vatandaşlara da sokağa çıkma sınırlaması uygulanıyor… Sıkı tedbirlere rağmen bulaşıcılığı çok yüksek olan Covid-19 hızla yayılmaya devam ediyor. Sunucu Esra Balamir de koronavirüse yakalanmış olabileceğini açıkladı.

Balamir, instagram hikaye bölümünden paylaşım yaptı. Balamir’in arkadaşının testinin pozitif çıkması sonrasında kendisine de test yaptırdı.

Balamir’in açıklaması şöyle: “Covid-19 testi yapıldı. Maalesef arkadaşım da pozitif çıktı. Bana da test yaptılar. Sanırım benim de pozitif. Sonuç, evde karantinada kalmam söylendi. Sağlıkçılar ilgili ve titizlikle çalışıyorlar. Ben de sonucu bekliyorum.”

Balamir, 2019 yılında yaptığı açıklamada da tanısı konmamış bir hastalığa yakalandığını söylemişti.6 hafta hastanede yattığını ve damar yolundan ilaç aldığını da açıklayan Balamir, bunun uzun yıllar sürebileceğini de söylemişti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Ata Demirer berberliğe başladı!

Ata Demirer berberliğe başladı!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Ünlü komedyen Ata Demirer, esprilerine bir yenisini daha kattı. Demirer, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile birçok…

Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan

Gönderen - Kasım 12, 2019 0
Mucize Doktor dizisine yeni katılan ve dizide Patoloji bölümünde Duygu  doktoru canlandıran  Melis Gürhan katıldı. Mucize Doktor Dizisi Melis Gürkan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir