Survivor 2020 16 Şubat Hangi Takım Kazandı? Eleme Adayı

Avatarayınlanan s
388 0
Survivor 2020 16 Şubat Pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. İlk olarak takım oyunu ile adada ilk günlerde gerekli, olan Keser çivi ve testere ödülü oyunu oynandı. Survivor 2020 16 Şubat Ödül oyununu ve Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım Ünlüler takımı oldu. 16 Şubat Eleme adayı Fatma oldu. İlk yarışmada erkekler ve kızlar ayrılarak deniz üzerine kurulan platformdan birbirlerini denize atmaya çalıştı. 
Yarışmada 2 dakika sonunda platform üzerinde hangi takımdan daha fazla oyuncu kaldı ise yarışmada çivi, keser ve testereyi kazanan takımı belli etti. Takım oyunlarının yarıştığı ilk ödül oyununda Ünlüler takımından hem erkekler hemde kadınlar başarı göstererek ilk ödül oyununu kazanmayı başardı.

Survivor 2020 16 Şubat Hangi Takım Kazandı Kim elendi?

Survivor ilk bölümünde bir yarışmacının adadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı Survivor 2020 de tarihe geçecek en erken elenen yarışmacı olacağını ifade etmişti. Dokunulmazlık oyununda çok da zor olmayan bir parkurda yarışmacılar dokunulmazlık yarışını kazanmak için ter döktü. Yarışmanın ilk dokunulmazlık oyunu oldukça ilginç görüntülerin yaşanmasında sahne oldu. 
Survivor 2020 16 Şubat Dokunulmazlık Oyununu kıl payı kazanan takım Ünlüler takımı oldu. Yarışmada kızını kanserden kaybeden Ceyhun‘un kızı için verdiği mücadele izleyenleri oldukça duygulandırdı. Yarışmanın sevimli yarışmacısı Yasin bazılarının tatile geldiğini söylerken bugünkü derenin kenarındaki parkur ilk defa kurulan bir parkur oldu. 
Survivor 2020 16 Şubat Hangi Takım Kazandı Kim elendi?
Survivor 2020 16 Şubat Hangi Takım Kazandı Kim elendi?
Yarışmada bazı kuralların da değiştiğini ifade eden Acun ılıcalı yarışmada sayısı az olan takımın seçme hakkını kazanacağını söyledi. İkinci olarak yarışmacıların performans ligi bekliyor. En iyi erkek ve kadınlar arasında ki puan durumuna göre lig belirlenecek.
16 Şubat Pazar Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ile olarak Murat oy kullandı. Aynı zamanda dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı SMS oylamasına da çıktılar. Gönüllüler takımından bir çok yarışmacı Fatma’yı eleme potasına göndermek için onun ismini yazdı. Yasin ise Fatma’yı yazarak ”kokonat bile kesemiyorsun kusura bakma da seni yazdım” dedi.
Survivor 2020 16 Şubat eleme Adayı Kim
Survivor 2020 16 Şubat eleme Adayı Kim

Survivor 2020 16 Şubat eleme Adayı Kim?

Survivor ilk eleme adayı Fatma oldu. Gönüllüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylamada ağız birliği etmişlercesine takımda yer alan Fatma ve evrim’in gitmesi için oy kullandılar. Fatma 16 Şubat akşamı yayınlanan bölümde adaya veda edecek olan adaylar arasına giren ilk isim oldu. Yarışmanın 18 Şubat günü yayınlanacak olan bölümünde SMS oylarında en çok oyu alan isim diğer gidecek olan adayı belirleyecek. 

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Piri Türkistan Türküsü

Gönderen - Aralık 18, 2019 0
Kuruluş Osman 18 Aralık Çalan Türkü dizi hayranları tarafından oldukça beğenildi. Kuruluş Osman Piri Türkistan Türküsü Başıma Düştü Muhammed Sevdası Ben…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir