Survivor 2020 Fatoş (Fatma Günaydın) Kimdir?

Avatarayınlanan s
832 0
Survivor 2020 Fatoş Kimdir? 

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Fatoş (Fatma Günaydın) Erzurum ilimizde 28 Nisan 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kendisinden hariç 4 kardeşi olan Fatoş küçük yaşlarda kız futbol takımında top koşturmuş. Gönüllüler takımında yarışacak bayan yarışmacılar arasında yer alan Fatma GÜNAYDIN hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Survivor 2020 Fatoş (Fatma Günaydın) Kimdir?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacılarının tanıtılması ile birlikte 16 Şubat tarihinde ilk bölümü ile Tv 8 ekranlarında başlayacak olan yarışma programında bu sene ünlüler ve gönüllüler takımları yarışacak. Her yıl yayınlanmaya başladığı günden itibaren oldukça fazla izlenen yarışma programın Gönüllüler takımında yarışacak olan Fatma Günaydın kendisine Fatoş dişe hitap edildiği vurgulamaktadır.  

Survivor 2020 Fatoş
Survivor 2020 Fatma Günaydın

Oldukça Neşeli olduğu gözlemlenen yarışmacı Fatma Günaydın 28 Nisan 1995 tarihinde Erzurum ilimizde dünyaya gelmiştir. Bir abisi bulunan yarışmacının evin en küçüğüdür. Kedisinden önce dünyaya gelen abisinin doğumu sırasında annesinin karnında gazlı bez unutulduğunu ve kendisisin doğumunda bu bezin çıkartıldığını vurgulayan yarışmacı 7. ve 8. sınıfta okul kız futbol takımına yer almış.

Lise yıllarında okulda yapılan bütün sporlar içinde etkin bir rol aldığını vurgulayan yarışmacı üniversite eğitimini moda tasarımı bölümünde tamamlamış. BKM yapımda ilk olarak iş yaşantısına başlayan oyuncu Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2 ve Jet Sosyetenin 2. sezonunda yer almış.Lisans eğitimi sonrasında İngilizce öğrenmek ve geliştirmek adına tek başına Malta ülkesine giderek burada 6 ay boyunca yaşamıştır. 

Survivor Fatoş kenidisini gezmeyi ve eğlenmeyi seven farklı ülkelere gitmeyi seven birisi olarak tanımlıyor. Bunun yanı sıra dans etmek ve arkadaşlarını kızdırmak hobileri bulunan yarışmacının en büyük korkusu ise karanlıkta tek başına uyumakmış. Çiçekleri oldukça çok sevdiğini ifade eden Survivor Fatoş Survivor gönüllüler takımında ünlülere karşı ter dökecek isimler arasında yer almaktadır. 

Bu sene 16 Şubat 2020 tarihinde başlayacak olan yarışmada gönüllüler takımında yarışacak olan Survivor Fatoş Günaydın yarışmayı izleyenler tarafından oldukça merak edilen isimlerden oldu. Issız bir adada yaşam mücadelesinin yanı sıra ünlüler takımı ile yarışacak oyan gönüllüler takımı zaman zaman da kendi aralarında dokunulmazlık oyunlarında birbirleri ile yarışacaklar. 

Survivor 2020 Fatoş hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Gönüllüler takımında mücadele verecek olan Fatma (Fatoş) Günaydın ile ilgili olarak destek mesajlarını ve yorumlarını alt tarafta bulunan panelden yapabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?

Gönderen - Şubat 15, 2020 0
Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev 5 ocak 1986 yılında Azerbaycan ülkesinde dünyaya gelmiştir. Kickboks Sporu ile uğraşan Parviz…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir