Survivor 2020 Gönüllüler Ceyhun Uzun Kimdir?

Avatarayınlanan s
468 0
Survivor 2020 Gönüllüler takımında yarışan yarışmacılar arasında yer alan Ceyhun Uzun İngiltere’den emekli bir Polis Memuru. İngiltere ülkesinde düzenlenen Maraton koşularında  3 adet dünya rekoru bulunan yarışmacının ayrıca bisiklet turlarında da çıkmış. Tanyel’s Smile (Tanyel’in Gülüşü) ismiyle vakıfları var. Hüzünlü bir hikayesi olan yarışmacı Ceyhun Tanyel’in kızı kemik kanseri sebebi ile vefat etmiş. Survivor yarışmasında belkide en yaşlı yarışmacılardan olan Ceyhun ilk gün kızı ile anılar anlattı.

Survivor 2020 Gönüllüler Ceyhun Uzun Kimdir? 

Kendi deyimi ile kızı Tanyel’in 18 yaş günü kutlayacakları sıralarda göğsünde sızı hissettiği için hastaneye götürdüklerini ve burada bir takım tetkikler sonucu kızı Tanyel’den biyopsi alındığını söyledi. Kızından alınan biyopsi sonrasında kızının kemik kanseri olduğunu öğrendiklerini anlatan Ceyhun Uzun  bu süreçte kızının oldukça sağlam ve ayakları üzerinde durmayı başardığını ifade etti. 

Polislik yaptığı sırada kendisini mesai arkadaşlarının idare ettiğini anlatan Ceyhun Uzun eşinin bu dönemde işi bıraktığını söyledi. Uzun bir tedavi sonrasında kızının kanseri yendiğini söyleyen Survivor Gönüllüler Ceyhun Uzun yaklaşık 6 ay sonra kızının baş ağrıları sebebi ile tekrar hastaneye gittiğinde kanserin beyne sıçradığını öğrenmiş. 
, Survivor 2020 Gönüllüler Ceyhun Uzun Kimdir?

Kızı Tanyel ise sonucun kendisine söylenmemesini ifade etmiş. Bu arada kızının nişanlısı ile olan nişanlarını öne alarak onların nişanlanmaları görmüşler. 2016 yılında Ceyhun Uzun’un kızı Kemik kanseri sebebi ile vefat etmiş. 
Gönüllüler takımında yarışacak olan Ceyhun uzun yaşının da verdiği tecrübe ile başarılı sonuçlar alabilecek bir yarışmacı olabilir. Koşu ve Maraton sporlarında başarısını Survivor da dayanaklılık oyunlarında performansı merak edilecektir. 
Ceyhun Uzun’u sosyal sorumluluk projelerine 0 – 24 yaş arası çocuklara kanser ile mücadele konusunda eşi ile birlikte görev alıyor. Faaliyetlerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devam ettiriyor. Survivor ilk fragmanda ağlaması ile dikkatleri üzerine çeken Evrim hakkında bilgiler bu bağlantıda…

Gönüllüler takımı Polis Ceyhun Uzun aldığı puanlar kazandığı bireysel oyunlar ve dokunulmazlıklar sitemizin bu bölümünde yer alacaktır. Ceyhun Uzun destekçisi iseniz yorum bölümünden desteklerinizi içeren mesajları göndermeyi unutmayınız. 

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Dizisi Bahadır Kimdir

Gönderen - Şubat 26, 2020 0
Kuruluş Osman Dizisi Bahadır Karakteri dizinin son bölümünde izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Kuruluş Osman Bahadır karakterinin tarihte yaşayıp yaşamadığı…
, Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Gönderen - Nisan 9, 2020 0
Survivor2020 Tatlıları Yapan Hande Kimdir  Survivor Tatlıları Yapan Hande izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Survivor açık arttırma tatlılarını yapan Hande…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir