, Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takım Kazandı

Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takım Kazandı

Avatarayınlanan s
518 0
Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takımın kazandığı yarışma hayranları tarafından oldukça merak edilen bir konu oldu. Sevilerek izlenen yarışma programında Acun Ilıcalı tarafından artık ödüllerin artacağı açıklandı. Bu ödüllerden biriside yarın akşam ekranlara gelecek olan Orman Evi olacak. Yarışmacılara haftada iki kere Orman evi ödülü verilecek. 

Survivor Orman evinde Neler Olacak 

Survivor2020 yarışmasında ödül olarak Orman evinde konaklama imkanı bundan sonra haftada iki kere yarışmacılara verilecek. Orman evinde öyle çok ta fazla ekstra bir şey olmayacak. Yarışmacıların konforu için yatak, elektrik ve tuvaletin yanı sıra yoğun istek üzerine birde çay kahve yapmak amacı ile su ısıtıcısı bulunacak.  

Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takım Kazandı 

Bu akşam ekranlara gelecek olan ödül oyunu Orman evinde bir gece konaklama ve yiyecek olacak. Lüks villada konaklayan Ünlülerin son olarak oynadıkları iletişim oyunundan mağlup olarak ayrılmaları onları bu ödül için daha motive olması anlamı taşırken diğer yandan takımlarından bir oyuncunun elenmesi ise moralleri bozmuş durumda. 
Gönüllüler takımı ise yatakta yatmanın hayali ile bu oyuna oldukça iddialı bir şekilde hazırlanacaklar. Yasin ise takımdan yavaş yavaş kopma sinyalleri verirken diğer yandan çay ve kahve olması ise özellikle Evrim gibi oyuncuları kazanma azmi ile etkileyecektir. 
, Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takım Kazandı
Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Hangi Takım Kazandı 
Survivor 22 Nisan Orman Evi Ödülünü Kazanan Takım hakkında tahminlerinizi yorum alanından bekliyoruz. Bizim tahminimiz Orman evi oyununu gönüllülerin kazanacağı yönündedir. Tabi bu sadece bir tahmin. Bir Önceki gün yapılan SMS sıralaması için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Gönderen - Kasım 19, 2019 0
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı? Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da…

Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?AlaşehirBeyşehirKırşehirSeydişehir Sorunun Doğru Cevabını Yorum Bölümünden Yazabilirsiniz. Kim Milyoner olmak İster Yarışmasında 21 Aralık…

O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu Kimdir

Gönderen - Kasım 30, 2019 0
O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu 27 yaşında ve İstanbul’dan katılıyor.Aslında grafik tasarımcısı olan yarışmacı  Hayko Çepkin Bertaraf Et Şarkısı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir