Survivor 46. Bölüm Fragmanı 14 Nisan İletişim Oyununu Kim Kazandı

Avatarayınlanan s
1518 0
Survivor 46. Bölüm Fragmanı 

Survivor 46. Bölüm Fragmanının yayınlanması ile birlikte Survivor2020 14 Nisan Salı akşamı  İletişim Oyununu Kimin kazandığı merak konusu oldu. Yarın akşam bir çok yeni olacağını açıklayan Acun ılıcalı izleyenleri oldukça heyecanlandırdı. 
Survivor2020 dün akşam oynanan Voleybol maçının kazanı gönüllüler takımı olurken ödül olarak birleşme partisinde kaldıkları evde yemek yeme ve konaklama imkanı buldular. Gönüllüler takımında Nisa ise geceye damga vurdu. Hiç bir sakatlığı olmamasına rağmen ve iyi voleybol oynadığı bilinen yarışmacının oyunlarda yer almak istememesi özellikle Yasin tarafından eleştirildi. 

Survivor 46. Bölüm 14 Nisan İletişim Oyununu Kim Kazandı 

Survivor 46. Bölüm yarın akşam izleyenler ile buluşurken İletişim oyununu kazanan takımın kim olacağı konusunda tahmin ve analizleri yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Karınları doyan ve oldukça konforlu bir gece geçiren gönüllüler takımında Nisa dışında oyuncuların moreli oldukça yüksek.
Survivor 46. Bölüm Fragmanı 14 Nisan İletişim Oyununu Kim Kazandı
Survivor 46. Bölüm Fragmanı 14 Nisan İletişim Oyununu Kim Kazandı 
Diğer yandan ise Evrim Survivor 46.bölüm Fragmanında Nisa’ya Gitmek İstiyorsan git diyerek adeta rest çekti. Kamera Karşısına geçen Nisa da adeta gitmek istediğine dair sinyaller veren açıklamada bulundu.   

İlgili Yazı

Ramo dizisi Neslihan Kimdir? (İlkay Kayku)

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Ramo dizisi Cengiz’in karısı Neslihan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlkay Kayku hanımdır. Kastamonu ilinde 1972 yılında dünyaya  gelen oyuncu …

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir