Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir?

Avatarayınlanan s
667 0
Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir? sorusunun cevabını arayan izleyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Bu akşam ilk bölümü ile yeni sezona merhaba diyecek olan başarılı yarışma programının ilk bölüm fragmanında gözyaşlarına hakim olamayarak hıçkıra hıçkıra ağlayan Survivor Evrim Keklik şimdilerde 29 yaşında. İlk bölüm fragmanı ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Evrim keklik İstanbul ilinde dünyaya gelmiş. İlkokul yıllarından bu yana voleybol sporu ile uğraşan Evrim Keklik omuzundaki sakatlık sonrasında bu spora ara vermek zorunda kalmış. 
Ankara Gazi Üniversitesi BESYO bölümünde eğitimine devam eden gönüllüler takımının Evrim’i Üniversite yılları boyuncu yüzme sporu ile ilgilenmiş ve bu alanda antrenör olmuş. Eğitimleri sonrasında 2017 yılında İstanbul’a tekrar dönen yarışmacı su altı hokeyi sporu  ayrıca yüzme antrenörlüğü yapmakta. 
, Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir?
Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir? 

Survivor Gönüllüler Takımında yer alan evrim Keklik yarışmanın ilk fragmanı ile birlikte hemen herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Programın ilk bölüm tanıtımları ve fragmanlarına konu olan ve kendisi ile yapılan ilk röportajında Evrim Keklik gözyaşları içinde şu ifadeleri kullandı.

Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir? 

 ”Geçekten Çok Kötüyüm Yemin Ederim. Ama Bugün biraz daha iyiyim. Bunları annem görmesin tamam mı lütfen. önce beni buraya getirseydiniz, bir gün böyle deneme yapsam yemin ederim gelmezdim.Çok zor ağlayamıyorum yemin ederim. Ağlayamıyorum ya gücüm yok. İnsanlar var orada ağlayamıyorum utanıyorum.
Diyecekler kocaman kadın ağlıyor. Su içmek mide bulandırıyor, kokonat isal yapıyor, gerçekten hiç bir şey yiyemiyorum. Sohbet etmek istiyorum çay kahve içmek istiyorum. Ya minderde oturmak istiyorum ya. Gerçekten moralim çok bozuk bana lütfen insan gibi bir çay verin. Bana bir çay bir kahve verin ya. Adanın dışında sohbet etmek istiyorum kendi hayatımı anlatmak istiyorum. Onunla konuşmak istiyorum.Burası bana ağır geldi. 
Ben alışık değilim. Gerçekten çok zormuş. Ama bugün biraz daha iyiyim. O parkuru yapmak zor değil o parkura gelene kadar anan ağlıyor burada. o parkur kolay aslında. Yemek ye 2 saat önce sonra çık mis gibi yap parkuru. Yemek yok yastık yok.Dizim ağrıyor sırtım ağrıyor boynum ağrıyor pislik cabası’ 
Survivor gönüllüler takımında ilk bölüm fragmanında ada şartlarının zorluğu sebebi ile gözyaşlarına hakim olamayan Evrim Keklik bakalım yarışmada ve parkurlarda nasıl bir mücadele verecek. Yarışmacıya ait fragman sonrasında yayınlanan youtube videosundan bazı ilgi çekici yorumlar ise şöyleydi.
, Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir?
Survivor Ağlayan Yarışmacı Evrim Keklik Kimdir? 

Survivor Evrim Keklik hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yarışmacı hakkında yorumlarınızı bekliyoruz…. Survivor Azerbaycanlı Parviz hakkında detaylar burada…

İlgili Yazı

, Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Gönderen - Nisan 9, 2020 0
Survivor2020 Tatlıları Yapan Hande Kimdir  Survivor Tatlıları Yapan Hande izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Survivor açık arttırma tatlılarını yapan Hande…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir