Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?

Avatarayınlanan s
891 0
Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?

Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev 5 ocak 1986 yılında Azerbaycan ülkesinde dünyaya gelmiştir. Kickboks Sporu ile uğraşan Parviz Abdullayev hakkında tüm detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Survivor 2020 yarın Tv 8 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken yarışmanın ünlüler takımında yer alan ve oldukça sıkı bir hayran kitlesine sahip Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev 

Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?

Ünlüler takımında yarışan Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Azerbaycan’da doğan ve kickboks sporu ile uğraşan yarışmacı Survivor 2020 de bu sene favori yarışmacılar arasında gösteriliyor. 
Parviz Abdullayev yarışacağı ünlüler takımı ile adasına ilk adımı attı. Yaptığı spor dolayısı ile kaslı ve iri bir vücuda sahip olan Parviz Abdullayev aynı zamanda sert mizacı ile de en çok merak edilen ve araştırılan yarışmacılar arasında yer alıyor.
Başarılı sporcu Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Azerbaycan ülkesinde dünyaya gelen sporcu profesyonel olarak tam tamına 55 dövüşe katıldı. Katıldığı bu dövüşlerden 49 undan galip ayrıldı. 
Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?
Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?
Şimdiye kadar sadece 6 kere yenilen Parviz Abdullayev 26 kere rakiplerini nakavt etmeyi başardı. Parviz Abdullayev “Cobra” isimli kickboks kulübüne liderlik yapıyor. Parviz Abdullayev yaptığı sporun yanında aynı zamanda evli ve 2 oğlu bulunmaktadır.
Yarın akşam başlayacak olan yarışma programı Survivor 2020’nin ilk tanıtım fragmanının yayınlanması ile birlikte Azerbaycan Ülkesinden Parviz Abdullayev’e destek yorumları da yapılmaya başladı. Özellikle yaptığı antremanlar ile en diri sporculardan olan yarışmacı bireysel olarak spor ile uğraştığı için bir çok otorite tarafından favori gösteriliyor. Örnekleri arasında da Turabi gibi bir gerçek bulunuyor.
Dövüş sporları ile uğraşanlar agresif bir spor ile uğraşırlarken aynı zamanda kendilerini de kontrol etmekte usta isimler olduğundan dolayı yarışmada iyi bir derece elde edeceğinin sinyallerini verdi. 

Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Parviz Abdullayev hakkında desteklerinizi göstermek için yazının alt tarafında bulunan yorum panelinden destek mesajları atabilirsiniz. Survivor Fatoş‘u Desteklemek için Bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Pire İlaçlama

Gönderen - Nisan 14, 2021 0
En iyi garantili pire ilaçlama şirketleri 1. İstanbulilaclama.com 2. Altunilaclama.com Pire ilaçlama nasıl yapılır? Pire ilaçlama nasıl yapılır soruşunuzu şu şekilde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir