Survivor Büyük Ödül Oyunundaki Villanın Sahibi Ünlü Şarkıcı Çıktı!

Avatarayınlanan s
1194 0

Survivor Büyük Ödülü Muhteşem Malikane Kimin Ortaya Çıktı! Karantina nedeni ile dizilere zorunlu ara verilmesiyle beraber reytinglerini katlayan Survivor yarışması için dün yapılan ödül yarışması için verilen süper malikane merak konusu olmuştu. Acun Ilıcalı süper lüks malikane sahibini ünlü bir sanatçı olarak duyurmuş ancak ismini vermemişti. Merak edilen süper lüks malikane sahibi yoğun olarak aranırken evin kime ait olduğu Survivor Panaroma programı ile açıklandı!

“Survivor Büyük Ödül Rüya Villa”


Survivor yarışması tüm hızı ile devam ederken finale yaklaşılırken verilen ödüller de büyümeye başladı.

RÜYA GİBİ BİR MALİKANEDE 1 GECE KALDILAR

Dün gece yayımlanan büyük ödül yarışmasında Gönüllüler ve Ünlüler takımları süper lüks malikanede 1 gece kalma hakkı elde etmişlerdi.  Yine kazanan ekipte yer alan yarışmacılar anneleri tarafından gönderilen yemekleri yeme hakkı elde etti.  Acun Ilıcalı ödü oyununu sunarken lüks malikaneyi öve öve bitiremezken ev sahibinin özel isteği ile sahibini söylemeyeceğini dile getirmişti.  Sadece ünlü bir sanatçıya ait olduğu bilgisini veren Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından lüks evin kime ait olduğu merak konusu olmuştu.  Lüks evin kime ait olduğunu ise Survivor Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu açıkladı. Hatipoğlu ödül olarak verilen evin Marc Anthnony’in olduğunu söyledi.  Bir dönem Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony çok sayıda şarkısı ile tanınıyor. 

İlgili Yazı

Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?

Gönderen - Şubat 15, 2020 0
Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev Kimdir?Survivor Azerbaycanlı Parviz Abdullayev 5 ocak 1986 yılında Azerbaycan ülkesinde dünyaya gelmiştir. Kickboks Sporu ile uğraşan Parviz…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir