Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları

Avatarayınlanan s
321 0
Bitcoin, en güvenilir ve en hızlı para birimi olan ve kripto para olarak en listede en tepede yer alıyor. Hayatımızın her aşamasında kolaylık sağlayabileceğini düşündüğümüz bitcoin, alış veriş sitelerinden tutunda günlük market harcamalarımızda kullanabileceğimiz kadar hayatımızın içine girmiş bulunmaktadır. Günümüzde artık bütün firmalar bitcoin ve alt coinler ile çalışmaya başlıyorlar. Ülkemiz dışında oldukça popüler olan bir çok bitcoin borsası bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları konusu da bilgiler vereceğiz. Ülkemiz de bulunan bitcoin borsalarını şöyle sıralayabiliriz;

Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları

, Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları
Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları
BTCTurk.com:
Ülkemizde ilk yürürlülüğe giren bitcoin borsasıdır. Yaptığınız işlemler için kimlik onayı gerektirmeyen BTCTurk, BTC Trader alt yapısı kullanmaktadır. İstediğiniz her zaman, hafta sonu, hafta için gece ve gündüz, hiç fark etmeksizin istediğiniz zaman bitcoinişlemlerni gerçekleştirebileceğiniz bir platform sunmaktadır. BTCTurk sadece Bitcoin işlemleriniz için değil aynı zamanda altcoinlerden biri olan ethereumişlmeleriniz için de kullanmanız mümkündür.

Koinim.com:
Bitcoin haricinde aynı zaman da litecoin hizmeti sunmaktadır. Bitcoin ve litecoin takasını ülkemizde bulunduran ilk sitsem olarak listemizde yerini almaktadır. Para çekeme ve para yatırma işlemlerinde kimlik onayı gerektiren Koinim, bitcoin ve litecoin yatırma ve transfer işlemlerinde kimlik onayı gerektirmemektedir. Para yatırma işlemlerini banka yolu ile yapmaktadırlar. Veriyol tarafından geliştirilen Koinim, cüzdan hesabı olarak da hizmet vermektedir.

Paribu.com:
2017 yılında hizmete giren ve bitcoin ile Türk lirası arasında işlem imkanı sunan Paribu, yeni başlayanlar için en uygun bir düzenleme ile karşınıza çıkmaktadır. Kullandığı sade platform ile bitcoin uğraşına yeni giren kullanıcıların sistemi anlamak için ilk tercih edilen yerler arasında yer almaktadır. Belirli bir limitin altında kimlik onayı istemeyen sistem kullanıcılar ile kurdukları olumlu yöndeki iletişim ve desteği ile listemizde yerini almaktadır.

Koineks.com:
Merkezsiz borsa sistemi ile güvenilir bir işlem sunan Koineks, en yenilikçi alt yapısı ile sizi karşılamaktadır. Bitcoin dışında bir çokaltcoin ile işlem hizmeti sunmaktadır. Arada bir aracı olmadan işlem gerçekleştirerek daha hızlı ve güvenilir bir işlem ortaya koymaktadır. Bitcoin Atm si olarak da Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren koineks kendini sürekli geliştirmesi ve ağına yeni alt coinleri hızlı şekilde katması ile de yatırımcılara cazip gelmektedir.

Türkiye’de Güncel Kripto Para Borsaları konusunda hazırladığımız yazımız burada sona erdi. Bitcoin ve diğer coinler ile ilgili alı ve satış işlemleri yapmanızdan dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu tutulamaz. Sitemizde yer alan makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yorum bölümünden konu ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihaz Almadan Yatırım Yapmadan Bitcoin Üretimi konusunda detaylı yazı için bağlantıya tıklayınız.

İlgili Yazı

En Çok Tercih Edilen Altcoinler

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
En Çok Tercih Edilen Altcoinler – En Doğru Altcoin Yatırımları -En Çok Kazandıran Alt Coinler Hangileri -Altcoin Tavsiyeleri Konularını İçerir.…

Yatırım İçin Bitcoin Alınır mı?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
İlerleyen zamanla birlikte insanların alışkanlıkları değiştiği gibi para biriktirme ve harcama stilleride değişmektedir. Tarihi devirlerin en başında takas usulü ile…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir