Tutunamayanlar Dizisi Tarık Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
230 0
Tutunamayanlar Dizisi Tarık rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğu Demirkol İstanbul ilinde  6 Eylül 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Amasya ilinde ortaokulu tamamladıktan sonra Ankara ilinde Liseyi bitirmiştir. Lise sonrasında İTÜ Bilgisayar mühendisliği okumuştur. Doktor bir baba ile avukat bir annenin oğludur. Tutunamayanlar Tarık karakteri hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazımızın devamında. 

Tutunamayanlar Dizisi Tarık Gerçek Adı 

Trt ekranlarında Salı akşamları saat 20:00 de ekranlara gelmesi beklenen komedi dizisi Tutunamayanlar dizisinde Tarık Karakterini canlandıracak olan oyuncu Doğu Demirkol oldu. Tutunamayanlar İrem karakteri ile birlikte Tarık karakterleri dizide ön planda olacak iki oyuncu olacak. İlk bölümü ile 7 ocak salı akşamı izleyenler ile buluşacak olan tutunamayanlar dizisi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra etkileyici ve komik senaryosu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar geçirtecek. 
Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu isimlerinin yanı sıra dizide  Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi birbirinden usta isimler rol alacak. Dizinin senaryosu ise Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan tarafından kaleme alınmıştır. Tutunamayanlar dizisinin yönetmenliğini üstlenen isim ise Osman Nail Doğan ile Murad Zaloğlu ikilisi oldu. Dizinin bir diğer özelliği ise sadece 60 dakika olması. 
, Tutunamayanlar Dizisi Tarık Gerçek Adı
Tutunamayanlar Dizisi Tarık Gerçek Adı 
Tutunamayanlar Tarık Kimdir?
Tutunamayanlar Dizisinde Tarık karakteri çalışmaktan hoşlanmayan ve daha önce hiç çalışmamış zengin birisi iken fakirliğe düşmüş genç bir karakter ile karşımıza gelecek. Dizide rol alan  İrem karakterine aşık olacak olan Tarık İrem’i mahallede ki bir kitap kafede çalışmaya ikna eder. Tarık’ın tek hayali kendi işini kurmak ve tekrar eski günlerdeki zenginliğine dönmektir. 
Doğu Demirkol Kimdir? Tutunamayanlar Tarık 
Doğu Demirkol 6 eylül 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Babası Balıksirli bir doktor olan oyuncunun annesi ise Mersin’li bir doktordur. Gerçek Adı Aydın Doğu Demirkol’dur.Bilgisayar Mühendisliğini İTÜ de tamamlamıştır. Ülkemize sayısız yetenek kazandıran yarışma programı yetenek Sizsiniz isimli yarışmada adını tüm ülkeye duyurmuştur. Daha sonraları ise Güldür Güldür programına katılan oyuncu Ölümlü Dünya isimli sinema filmi ve sonrasın da ise Ahlat Ağacı isimli filmlerde rol aldı. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir