Tutunamayanlar Dizisi Tarık’ın ablası Ayşe Kimdir?

Avatarayınlanan s
1013 0
Tutunamayanlar Dizisi Tarık’ın ablası Ayşe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yeliz Kuvancı hanımdır. Başkent Ankara’da 1984 yılında dünyaya gelen oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde eğitim almış ayrıcada tiyatro konusunda eğitimler almışlar. 

Tutunamayanlar Dizisi Tarık’ın ablası Ayşe Kimdir?

Tutunamayanlar Dizisi Ayşe karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu Yeliz Kuvancı 2010 yılında inci karakteri ile  Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol almıştır. Seni Bana Yazmışlar isimli dizinin yanı sıra Böyle Bitmesin  isimli dizilerde de rol alan oyuncu canlandırdığı Güneş karakteri ile  Kocamın Ailesi dizisinde oynamıştı. İyi derece de İngilizce bilmektedir. 
, Tutunamayanlar Dizisi Tarık’ın ablası Ayşe Kimdir?
Tutunamayanlar Dizisi Tarık’ın ablası Ayşe Kimdir?
Tutunamayanlar Ayşe Kimdir?
Dizide Ayşe rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizinin ana karakterlerinden Tarık’ın kız kardeşi rolünde dir. Psikoloji bölümü bitirmiştir. Mahallede bulunan zenginlerden  Belgin’in çocuğuna bakıcılık yapmaktadır.

İlk bölümü ile 7 Ocak Salı akşamı trt 1 ekranlarında izleyici ile buluşan dizi oldukça beğenilerek izlendi. diğer ana dizilerin de yeni yıl sebebi ile ekranda olmamaları sebebi ile reytinglerde de iyi sonuçlar alacağını tahmin etmekteyiz. Tutunamayanlar Dizisi Ayşe karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna sonuna geldik.

Tutunamayanlar Ayşe hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazarak paylaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir