Yasak Elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avatarayınlanan s
264 0
Yasak elma 69. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve dizi oyuncularının aksesuarları dizi hayranlarının merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Sevilerek izlenen Yasak elma Dizisi Son Bölüm Yıldız’ın doğum gününde dizide adeta şıklık yarışı vardı. Bu yazımızda sizlere Yasak Elma Dizisi 69. bölümde Yıldız , Ender ve diğer oyuncuların dizi kıyafetleri marka model ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Yasak elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri

, Yasak Elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
Yasak elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
Yasak elma dizisinde boşanma kararı alan Yıldız için verilen doğum günü partisinde dizide rol alan bayan karakterler adeta şıklık yarışı içindeydiler. Ender Yıldız’in doğum günü partisinde siyah elbisesi ile gözleri kamaştırırken Ender’in giydiği kıyafet marka ve modeli merak konusu oldu. Ender’in Yıldız’ın doğum gününde giydiği kırmızı renk omuz dekolteli elbise belkide dizide adından en çok sez edilen dizi kıyafeti oldu. 
, Yasak Elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
Yasak elma  Ender’in kırmızı elbisesi son bölüm
Diğer yandan Yıldız kendi doğum gününden haberi olmadığı için başlangıçta parti kıyafeti yerine deri bir ceket ile partiye katılırken dizide ilerleyen zamanlarda giydiği kıyafetler ile beyazlara büründü. 
, Yasak Elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
Yasak elma 69. Son Bölüm Dizi Kıyafetleri
Yıldız dizinin son bölümünde beyaz tüylü ceketi ve içine giydiği beyaz kazak ve taktığı küpeler ile dikkatlerden kaçmadı. Yasak Elma 69. Bölüm Yıldız’ın giydiği kıyafetlerin marka ve modelleri ile fiyat bilgileri hakkında detayları yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Diğer tarafta Yıldız’ın beyaz kıyafeti üzerine taktığı ve yeşil taşlı küpeleri ise tam bir uyum içindeydi. 
Yasak elma dizisi son bölüm dizi kıyafetleri ve aksesuarları ile dizinin ana karakterleri Yıldız ve Ender’in giydiği elbiseler hakkında  bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Afilli Aşk Dizisinin yeni oyuncusu Ömer hakkında merak ettiğiniz konulara buradan ulaşabilirsiniz. 
Yasak elma dizisinde oyuncuların giydikleri elbiseler ve dizi kıyafetleri hakkında yorum bölümünden ulaşmak istediğiniz bilgi doğrultusunda soru sorabilirsiniz. Dizide bu bölümde Yıldız’ın evlilik teklifini kabul ettiğine de şahit olacaksınız.

İlgili Yazı

Zümrüdüanka Dizisi Serhat Demirkan Kimdir?

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Zümrüdüanka Serhat Demirkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alp Navruz 1990 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Zümrüdüanka dizisinde Serhat rolünü…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir