Yasak Elma Dizisi Aksel Kimdir? Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
253 0

Yasak Elma Dizisi Aksel Kimdir? Gerçek Adı 

Yasak Elma dizisinde Lila’nın eski sevgilisi Aksel rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Erdem Şanlı‘dır. Dizide Aksel karakterine hayat veren Erdem Şanlı İstanbul ilinde  1996 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar yemin.org farkıyla aşağıya çıkartılmıştır. 

Sevilerek izlenen ve dizide rol alan Yıldız ve ender karakterlerinin kıyafetleri ile de adeta şıklık dizisi olan yasak elma dizisinde Lila’nın eski sevgilisi rolü ile ekranlara gelen Yasak Elma Aksel karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Dizide aldatılma ve yakalanmaların damga vurduğu bölümde Yıldız Talat’ Leyla ile yakalamayı nihayet başarır. 
Yasak Elma Aksel karakterini canlandıran Erdem Şanlı diziye yeni katılan oyuncu olurken dizide kalıcı mı yoksa misafir oyuncu mu olduğu önümüzdeki bölümlerde netlik kazanacak. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde rol alan Aksel karakterini canlandıran Erdem Şanlı’yı izleyenler eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz dizisinden hatırlayacaktır. Bu dizide Dinçer rolü ile ekranlara gelmişti. 

Erdem Şanlı Kimdir? 

Şimdilerde yasak elma ile ekranlara gelen ve Aksel rolünü canlandıran Erdem Şanlı İstanbul ilinde 1996  tarihinde dünyaya gelmiştir. vatanım Sensin dizisi ile Kanal D ekranların da karşımıza çıkan oyuncu Ünal Silver ve Barış Yıldız’dan oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.
Başarılı oyuncu Avlu dizisinde yer alan karakterlerden birisinin gençliğini canlandırmış ve zaman zaman ekranlarda görünmüştü. Erdem Şanlı 1.80 m boyu ve 74 kilogram ağırlığı ile fit bir vücuda sahiptir. Oğlak bursu olan oyuncunun gözlerinin rengi yeşildir. 
, Yasak Elma Dizisi Aksel Kimdir? Gerçek Adı
Yasak Elma Dizisi Aksel Kimdir? Gerçek Adı 

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
O Ses Türkiye Emir Ertan İstanbul ilinde yaşıyor. Müziğe erken yaşlarda başlayan Emir kendi bestelerini de yapıyor. O Ses Türkiye…

Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir? Doğduğun ev Kaderindir dizisinde Celal Mehdi’nin babasını vurarak öldüren adamın oğludur. Gerçek Adı Mehmet Korhan Fırat…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir