Yemekteyiz 2-6 Aralık Yarışmacıları ve Puanları

Avatarayınlanan s
443 0
Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında yeni bir hafta başladı. Seda Sayan’ın sunuculuğunda hafta içi her gün ekranlara gelen Yemekteyiz yarışmasında 2 Aralık Pazartesi gününden başlayan ve 6 Aralık Cuma haftanın finali ile bitecek yeni bir yarışma daha izleyenler ile buluştu. Her hafta birbirinden ilginç yarışmacıların yer aldığı programda bu hafta 4 bayan ve 1 erkek yarışmacı yer alacak. 
Her gün bir yarışmacı evinin kapısını diğer yarışmacılara açıyor ve yaptığı yemekler ile onlardan puan kazanmaya çalışıyor. Önceden yapacağı yemeklerin listesini diğer yarışmacılar ile paylaşan yarışmacılar Seda Sayan ve dış sesin birlikte sunumu ile günü tamamlayarak puanlama yapmaktadır. Bakalım bu Hafta Seda Sayanla Yemekteyiz yarışmasında kimler yarışacak. 

Yemekteyiz 2-6 Aralık Yarışmacıları

Yemekteyiz Zümrüt Hanım 

Yemekteyiz Zümrüt Hanım
Yemekteyiz Zümrüt Hanım

Yemekteyiz yarışmasında haftanın ilk günü 2 Aralık Pazartesi yarışan isim oldu. İstanbul ilinde Esenyurt ilçesinde ikamet eden Zümrüt Otu hanım şimdilerde 28 yaşında ve ev hanımı. elinin lezzetine güvenen yarışmacı Zümrüt hanım boş zamanlarında mutfakta olduğunu ifade ediyor. Ancak haftanın ilk günü ana yemeği yakarak büyük bir talihsizlik yaşayan Yemekteyiz Zümrüt Hanımın Puanı 8 oldu. 


Yemekteyiz Esin Ilgaz Hanım 

Yemekteyiz Esin Ilgaz Hanım
Yemekteyiz Esin Ilgaz Hanım
Haftanın 2. Gün yarışmacısı Esin Ilgaz 3 Aralık Salı günü yarışacak. Kastamonulu olan Yemekteyiz Esin Ilgaz hanım   Henüz daha 19 yaşında olan Esin hanım şimdilerde  öğrenci. Kendisini eğlenceli ve sinir bozucu olarak tanımlayan yarışmacı diğer yarışmacıların kendisinden hoşlanmayacağını düşünüyor. 

Yemekteyiz Ayten Ateş Hanım 

Yemekteyiz Ayten Hanım
Yemekteyiz Ayten Hanım
Yemekteyiz yarışmasında haftanın 3. Gün yarışmacısı Ayten Ateş hanım Yemekteyiz 4 Aralık Çarşamba günü yarışacak olan yarışmacısı. 

Yemekteyiz Mustafa Karakuş

Yemekteyiz Mustafa Bey
Yemekteyiz Mustafa Bey

Yemekteyiz yarışmasında 5 Aralık Perşembe günü Mustafa Karakuş yarışacak.  24 yaşında ve aşçılık yapan yarışmacı bu haftanın tek erkek yarışmacısı.  Ustalığına güvendiğini dile getiren ve bu yarışmada tüm hünerlerini göstereceğini ifade eden Mustafa bey kendisini eleştirmek için mesleki bilgi olması gerektiğini söylüyor. 

Yemekteyiz  Seda Gültekin Hanım 

Yemekteyiz Seda Gültekin Hanım
Yemekteyiz Seda Gültekin Hanım

Yemekteyiz yarışmasında bu hafta oldukça genç isimler yer alıyor. Haftanın final günü 6 Aralık Cuma Seda hanım yarışacak. Seda hanım ev hanımı ve 1 yaşında küçük bir kız annesi. Yaptığı yemeklere oldukça güvenen yarışmacı bakalım kaç puan alacak.

İlgili Yazı

Esra Bilgiç’in 10 parmağında 10 marifet!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org /Detay – Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Ramo dizisiyle ekrana dönüş yaptı.Sibel karakteriyle başarılı performans sergileyen oyuncu, şimdilerde Ankara’daki evinde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir