Yemekteyiz Son Hafta Yarışmacıları Kimler

Avatarayınlanan s
482 0
Seda Sayanla Yemekteyiz tüm hızıyla devam ediyor.Hafta içi 5 yarışmacının kıyasıy  yarışmada renkli dakikalar yaşanıyor. Seda Sayanın renkli sunumuyla dahada renklenen yarışmada her hafta bir birinden renkli yarışmacılar yer alıyor. Yemekteyiz Yarışması son hafta yarışmacıları hakkındaki bilgiler yazımızın devamında
, Yemekteyiz Son Hafta Yarışmacıları Kimler
Yemekteyiz Son Hafta Yarışmacıları Kimler 

Yemekteyiz Son Hafta Yarışmacıları Kimler 

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Yemekteyiz 5 yarışmacının 5 gün içerisinde yapmış oldukları yemeklerin puanlaması sonucunda Seda Sayanın’da vermiş olduğu puanlarla birinci ortaya çıkıyor. Her hafta sonunda birinci on bin lira para ödülü kazanıyor.30. Aralık ve 3 ocak tarihleri arasında yarışacak yarışmacılar ise şöyle.
1-Yemekteyiz 30 Aralık Pazartesi Ezgi Yeşilyurt
Bu haftanın birinci yarışmacısı Ezgi Yeşilyurt oldu Ezgi hanım 28 yaşında  Aslen Sivaslıdır Ezgi hanım 1 erkek çocuk annesidir..Ezgi hanımın menüsü ise şu yemeklerden oluşmaktadır.
Yayla Çorbası
Çoban Salata.
Hasan paşa Köfte.
Pirinç Pilavı.
Tatlı olarak ta Şeker pare olacak Bakalım Ezgi hanım rakiplerinden kaçar puan alacak.Ezgi hanım kuzu eti yemediğini ve domatesi sadece çoban salatada yediğini söyledi.bu hafta da fragmandan anlaşıldığı üzere sıra dışı olaylar bizleri bekliyor.

2-Yemekteyiz 31 Aralık Salı Semra Tarak 
Gelelim bu haftaki 2. gün yarışmacısına ikinci günün yarışmacısı Semra Tarak Semra hanım İstanbul’da ikamet etmektedir aslen Kütahyalı’dır ve 35 yaşındadır. Agra-sif bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Semra hanım damak tadıma güveniyorum ve yemek yemeyi çok seviyorum bu yüzden bu yarışmaya katılmaya karar verdim diye konuştu.
3-Yemekteyiz 1 Ocak Çarşamba Tayfun Taç 
3. günün yarışmacısı bursa İnegöllü Tayfun Taç oldu.İşletmeci olan tayfun bey kokoreç gurmesi  olduğunu   söyleyen Tayfun bey kendine güvendiğini ve bu haftanın birincisinin kendisi olacağını söyledi.
4-Yemekteyiz 2 Ocak Perşembe Bedriye Önder
Haftanın 4. günü yarışmacısı ise 65 yaşında olan Bedriye Önder ev hanımı olan Bedriye hanım İstanbul’dan yarışmaya katılmaktadır.Pazarda el emeği ürünlerini satan Bedriye hanım bu yarışmada iddialı olduğunu eleştiri hakkını sonuna kadar kullanacağını ve eleştiri yede açık olduğunu söyledi.
5-Yemekteyiz 3 Ocak Cuma Zuhal Tuğrultekin 
5.Gün yarışmacısı ise Zuhal Tuğrultekin oldu.Ev hanımı olan Zuhal hanım 4 çocuk annesi ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.Eleştiri yapacağını eleştiriye de bir yere kadar açık olduğunu söyledi.Çok iddialı olan Zuhal hanım rakiplerim benden korksunlar diye ekledi.

İlgili Yazı

Çukur Ebu Kaysar Kimdir

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
Çukur Ebu Kaysar Kimdir ? Çukur Dizisi Aliço’nun Babasının düşmanı Abu Faysal karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Ali…

O Ses Türkiye Doğuş Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O ses Türkiye yarışmasına İstanbul ilinden katılan Oğuz aynı zamanda amatör olarak oyunculuk yapıyor. Daha çok yabancı şarkılar seslendiren Oğuz’u…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir