Yemin 115. Bölüm Özeti İzleyici Yorumları

Avatarayınlanan s
316 0
, Yemin 115. Bölüm Özeti İzleyici Yorumları
Yemin 115. Bölüm Özeti İzleyici Yorumları
Yemin 115. Bölüm Özeti İzleyici Yorumları ile ilgili hazırlanan yazımıza hoş geldiniz. Yemin Dizisi hayranları Emir ve reyhan karakterlerinin boşanmasından sonra dizinin senaryosunun nasıl ilerleyeceği konusunda merak içindeler. Dizide Reyhan boşandıktan sonra evdeki eşyaları toplayarak bir başka eve ayrılmıştı. 

Yemin dizisi 115.bölüm resmi özetine geçmeden önce sizlere bu hafta içinde yayınlanan bölümlerde neler yaşandığını kısaca hatırlayalım. Emir ve Reyhan boşandıktan sonra her ikisi de geçmişte yaşadığı hayalleri gözlerinin önünde canlandırarak geçmişe gittiler bol bol. Cavidan Reyhan’ın evden ayrılmasını fırsat bilerek küçük Zeynep’e eziyete başlamıştır bile. 

Emir ve amcası Kemal çok önemli bir toplantıda iken Emir’e Zeynep’in öğretmeninden telefon gelir.Zeynep’in öğretmeni Emir ile görüşmek istediğini söyler ve onun sınavda boş kağıt verdiğini söyler. emir ise toplantıdan ayrılarak okula gider. Toplantının diğer tarafı ise Emir in oradan ayrılmasını saygısızlık olarak algılar.

Reyhan’ı yalnız bırakmayan Kemal beyin karısı onun kaç gündür yemek yemediğini fark ederek ona güzel bir kahvaltı sofrası hazırlar. Reyhan’a ısrarla neden boşandığını sorar. Narin ise buna inanmaz ve boşanmasında bir sebep olduğunu söyler. Narin neden hala İstanbul ilinde durduğunu ve neden köyüne dönmediğini söyler. Emir amcası ile dertleştiğin de amcasına anıların onu bir türlü yalnız bırakmadığını ve kendisini bu durumun çok zorladığını bu yangının ne zaman söneceğini sorar.  

Yemin 115. Bölüm Özeti 

Yemin Dizisi 115. Bölüm resmi özeti bu bölümde yerini alacaktır. 

Yemin Dizisi 116.Bölüm Fragmanı ve Özeti 

Yemin dizisi 116. Bölüm 11 Kasım 2019 Pazartesi ekranlara gelecek yeni bölümü ile devam ediyor. Yemin dizisi 116. bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizdeki yerini alacaktır. Yemin Dizisi 116. Bölüm Özeti ve analizine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yemin Dizisi İzleyici Yorumları

İlgili Yazı

Gıda Mühendisleri Nasıl Yemin Eder?

Gönderen - Kasım 10, 2019 0
Gıda Mühendisleri Nasıl Yemin Eder?  Ülkemizde bir çok alanda Mühendis unvanında kadrolar bulunmaktadır. Bir çok alanda faaliyet gösteren mühendisler bir…

Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti

Gönderen - Kasım 1, 2019 0
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti ile ilgili yazımıza başlamadan önce dizide geçen hafta neler olup bitti hızlıca bir hatırlayalım. Dizinin…

Yemin 145.Bölüm İzle

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
Yemin dizisi 145. Bölüm 20 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında her zamanki saatinde canlı olarak yayınlanacak. Yemin Dizisini izleyemeyenler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir