Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi

Avatarayınlanan s
513 0
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. sevilerek izlenen Yemin Dizisi hayranlarının merakla beklediği 116. Bölüm Dizi Özeti ve Analizi ile izleyici yorumlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Yemin dizisinde 116. Bölümde Emir’den ayrılan Reyhan’ı bekleyen sürpriz konağa geri dönmek olacak. 
, Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi 
Emir Reyhan’ı ayrıldıktan sonra yaşadığı evden alarak onu tekrar konağa geri getirir. Reyhan ise neden kendisini konağa geri getirdiği sorar. Emir bağırarak babam ölüyor onun için geri getirdim dese de aslında onun konaktan ayrılmasını istemediğini ona söyleyemez. 
, Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi
Konağa gelen Reyhan’ı gören Cemre ve Cavidan ise oldukça şaşırır. Cavidan Emir’e keşke Reyhan’ı geri getirmeseydin dediğinde Emir annesine çok sinirlenerek görmüyor musun elimden tek gelen bu diyerek ona oldukça kızar. 
, Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi 
Kemal’in kardeşi Oya ise konağa geri dönen Reyhan’ı görünce Cemre’ye bu evde aşık bir delikanlı var diyerek adeta ona nispet yaparak ona ders verir. Cemre’ye endişeye mahal olmadığını söyler. 
, Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi 
Yemin dizisi 116. Bölümde Reyhan ve Emir cephesinde bunlar yaşanırken diğer tarafta ise Kemal ve karısı içinde işler değişik bir hal almaya başlamıştır. Kemal kızı Masal için evlenmek zorunda kaldığı Narin ile ayrılmanın eşiğindedir. Kemal Narin’e benim soyadımı taşıyan birisinin her işte çalışamayacağını söylerken Narin ise ayrıldıktan sonra ortada kalmak istemediğiniz söyler. 
Reyhan dayısına sende ölürsen ortada kalırım zaten her şeyimi kaybettim dediği sırada bu konuşmayı duyan Emir’in kafası tekrar karışacaktır. Zira kendisinden boşanan Reyhan’ın onu kaybettiğinden pişman olduğunu duymak kafasında soru işaretlerine neden olacaktır.
Yemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım Analizi hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yemin dizisi izleyici yorumlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Yemin dizisi 21 Ekim Pazartesi özeti ve tahminlerini siz değerli yemin.org okurları ile paylaşıyoruz. Dizinin yeni bölümünde başrol oyuncuları olan…

Yemin 162. bölüm Özeti 14 Ocak

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Yemin merak edilen yeni bölümleri ile  hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yemin…

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir