Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz

Avatarayınlanan s
292 0
Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Yemin dizisinde 118 bölümde dizi hayranlarının merak ettiği bir çok soru bulunmaktadır. Dizinin 118. Bölüm Özetine geçmeden önce 117. Bölümde neler yaşandı kısaca hatırlayalım isterseniz. 
Reyhan Emir’in odasından ilaçları almak isterken Emir’e yakalanmış ve Emir tarafından bir çok hakarette maruz kalmıştır. Cemre ise her fırsatta Reyhan’ı sıkıştırarak Emir’e evde kalmak istemediğini söyleyerek defolup gitmesini istemektedir. ancak Reyhan Cemre’ye bu karar emir’in diyerek tepki göstermektedir.  
Dizide yer alan olayların diğer tarafında ise Kemal ve Narin arasında yaşanmaya devam etmektedir. Narin bulduğu çeviri işinde Kemal’in parmağı olduğunu öğrenince oldukça sinirlenir. Kemal ise bu duruma bu kadar bozulacağını düşünemeyeceğini Masal’ın bakıcısına söyler. Cemre ve Reyhan’ın yüksek sesle konuşmalarına şahit olan Emir’ neler olduğunu sorunca Cemre bir çırpıda bir sürü yalan söyler.
, Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz
Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz 

Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz 

Yemin dizisi 118.Bölümde dizide çok hızlı gelişmeler bekleyenler yine hayal kırıklığına uğrayacaklar. Zira dizi senaryosu oldukça yavaş ilerliyor. Dün yayınlanan bölümde izleyenlerin dikkatini çekti mi bilmiyorum ancak Cemre’nin Reyhan’ı Emir ile tehdit etmesini yatağında kıpırdamadan yatan Emir’in babası duyar.Bakalım ayağa kalkınca ilk iş olarak neler yapacak Emir’in babası.
Dünkü bölümde ekranlara tekrar gelen Talat Kemal’in karısı Narin üzerinden yeni planlar yapacağını göstermektedir. Narin Kemal’a borçlanmak istemediğini söyleyerek ondan özür dilese de her ikisi de birbirlerine artık aşk dolu bakışlar ve sinyaller verdiler.  
, Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz
Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz 

Yemin Dizisi 118.Bölüm Fragmanı İzle

Yemin Dizisi 118.Bölüm Fragmanı bu bölümdedir.
Emir eb telefonu ile evi arayarak babasına ait ilaçlarda ve ilaç saatlerinde değişiklikler olduğunu söyler. Melike ise telefonu hemen Reyhan’a vererek ben şimdi aklımda tutamam der. Emir ve Reyhan telefonda her zamanki gibi sesleri titrek bir şekilde konuşurlar.
Cavidan hanım ise Reyhan’a bakıcı gibi seni Emir buraya getirdi diyerek hakaretler ederken diğer yandan da Hizmetçi Nigar’a da bundan sonra evimi sen toplama diyerek ona da kızmayı ihmal etmez. 

İlgili Yazı

Yemin Masal’ın Dedesi Memduh Kimdir

Gönderen - Aralık 10, 2019 0
Yemin Masal’ın Dedesi Memduh karakteri dizinin son bölümünde dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yemin dizisinde hatırlayacağınız üzere Masal’ın dedesi…

Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba oldukça güzel bir bölüm ile ekranlara geleceğinin sinyallerini dün yayınlanan  bölümde verdi. Şehri’yenin…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir