Yemin 119.Bölüm Özet 14 Kasım Fragman

Avatarayınlanan s
201 0
, Yemin 119.Bölüm Özet 14 Kasım Fragman
Yemin 119.Bölüm Özet 14 Kasım Fragman
Yemin 119.Bölüm Özet 14 Kasım Fragmanı hakkında dizi tahminleri ve analizlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yemin dizisi 119. Bölüm Özeti ve analizine geçmeden önce kısaca dün dizide neler yaşandı hatırlayalım. Dizide her zamanki gibi Cavidan tüm kötülükleri yapmaya devam ediyor. Reyhan ise gözyaşları içinde dayısına bakmaya devam ediyor.
Dayısına çorba vermek isteyen Reyhan’ın elindeki tabakları yere atan Cavidan ona olmadık lafları söyler. Evin hizmetçisi Nigar ise artık daha yumuşak kalpli bir hal almış ve Cavidan’ın Reyhan’a yaptığı kötülüklere üzüntü duymaya başlamıştır. Bu arada mutfaktaki tabakları kıran Nigar mutfağa gelen Cavidan hanımın fırçalarına maruz kalır. 
Reyhan ise Cavidan’ın Nigar’a kızmasına daha fazla dayanamayarak tabakları kendisinin düşürdüğünü söyler. Nigar bu durum karşısında  Reyhan’a biraz daha fazla ısınmıştır. Nigar’ın geçmişte Reyhan’a yaptığı kötülükler bir bir gözlerinin önünde canlanmıştır. 
Yemin dizisi diğer yanda ise kemal beyin eşi sinsi bir oyun içindedir. Kemal her ne kadar karısının peşine güvendiği adamını Taci’yi yollasa da Talaz’ın sinsice ona verdiği uyuşturucu ile hala İstanbul sokaklarında gezmektedir. Kendisini uyarmak isteyen Kemal’inde telefonlarını açmayan Narin’in üstüne üstlük birde bataryası  bitmiştir.  

Yemin 119.Bölüm Özet

Yemin Dizisi 119.bölüm resmi özeti dizi yayınlandıktan sonra bu bölümde yerini alacaktır. Sevilerek izlenen Yemin dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. 

Yemin 119. Bölüm Fragmanı 14 Kasım 

Yemin dizisi 119. Bölüm Fragmanı ve bölüm tahminleri kısa süre sonra burada olacaktır.

İlgili Yazı

Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti

Gönderen - Kasım 26, 2019 0
Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özetinde Cavidan kendisine mesaj gönderen kişinin kim olduğunu merak ederken sinirlerine hakim olamaz ve evin hizmetçisi…

Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba oldukça güzel bir bölüm ile ekranlara geleceğinin sinyallerini dün yayınlanan  bölümde verdi. Şehri’yenin…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir