Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti

Avatarayınlanan s
391 0
Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özetinde Cavidan kendisine mesaj gönderen kişinin kim olduğunu merak ederken sinirlerine hakim olamaz ve evin hizmetçisi Nigar’ın elinden düşürdüğü tabaklar sonrası onu kovar. Nigar ise 10 yıldır bu konakta olduğunu ve saçını süpürge ettiğini düşünerek Cavidan hanıma onu gördüğünü söyler. Cavidan hanıma her şeyi gördüm diyerek onu tehdit eder. Cavidan ise mesajı onun gönderdiğini düşünerek onu evden göndermekten vazgeçer. 

, Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti
Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti

Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti

Nigar’a istediğin parayı vereceğim diyen Cavidan aslında kendisine mesaj atan kişinin o olduğunu sandığı için onun bu teklifine razı gelir. Yemin 26 Kasım Özetinde Emir yemek masasına bir tabak konulmasını daha isteyerek Reyhan’ın artık yemek masasında herkes ile birlikte yemek yiyeceğini söyler. Reyhan ise bu duruma biraz şaşırır ve bu teklifi şimdilik reddeder. 
Yemin Cavidan ise içten içe Reyhan’a kızar. Emir Reyhan’a dayın da bu masada oturmanı isterdi diyerek ona ısrar eder. Reyhan dayısına çorba yaptığı sırada mutfaktaki kokuyu sorar. Melike ise kokanın tavuk ciğeri olduğunu ve sokak kedilerine verileceğini söyleyince ağzına geleni söyler. Reyhan’a ben senin sinsi oyunlarını bozarım diyerek onun yemek masasına oturmasına laf söyler. 
Cavidan hanıma siniriniz yatışıncaya kadar sizinle konuşmayacağım der ve sokak hayvanları için yaptıkları yemeği göstererek Reyhan’a sen bunları ye diyerek ona hakaret eder. Bir daha o sofraya oturmaması gerektiği sert bir şekilde Reyhan’a söyler. Bu durum karşısında Reyhan odasına çekilerek gözyaşlarına hakim olamaz.Bu durumda konakta nasıl kalırım diyerek kendi kendisini kahreder.
, Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti
Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti

Yemin  26 Kasım Özeti

Narin ve Kemal ikilisi Masal ile birlikte Ormanlık alanda kampa katılırlar. Kampa birlikte gittikleri ailelerden birisi ise onları tebrik eder. Narin Masal’ında yardımı ile çadırı kurmayı başarır. Kamp alanında bulunan ailelerden birisi çocukların kalması için ayrı bir çadır kurunca Narin ve Kemal küçücük çadırda gece boyunca nasıl kalacaklarını içten içe düşünmeye başlarlar. Narin çadırı kurduktan sonra çadırın ortasına bir çarşaf geremeye çalışır. Bunu tek başına yapamayınca Kemal den yardım ister. Ancak bu işi beceremezler ve çadır başlarına yıkılır ve ikili birbirleri ile daha da yakınlaşır. 
Yemin Özlem Kimdir ?
, Yemin 127.Bölüm 26 Kasım Özeti
Yemin Özlem Kimdir ?
Yemin dizisinde Kemal ve Narin ile birlikte kamp alanında bulanan Özlem karakterinin kim olduğu ise merak konusu oldu. Özlem Narin ve Kemal beyin evliliklerinin sahte olduğunu bilmediği için olmadık sorular sorarak Narin ve Kemal’i zor durumda bırakır. Olmadık sorular ile karşı karşıya kalan Narin kendisini arayan Yemin Reyhan’ın telefonu ile adeta nefes alır. Narin telefonda reyhan’a bir iş bulup çalışmasını ve biraz kafa dağıtmasını söyler. 

İlgili Yazı

Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Gönderen - Ocak 7, 2020 0
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti Hafta İçi her gün kanal 7 ekranlarına gelen günlük dizi Yemin izleyicisini şaşırtmayı devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir