Yemin 128.Bölüm 27 Kasım Özeti 129.Bölüm Fragmanı

Avatarayınlanan s
209 0
Yemin 128.Bölüm 27 Kasım Özeti 129.Bölüm Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yemin dizisinde Bu hafta artık son günlere gelirken dizide çok fazla bir değişiklik bu haftada yaşanmadı diyebiliriz. Dizinin ana karakteri Reyhan Nevin isimli birisinin yanında işe başladı. 
, Yemin 128.Bölüm 27 Kasım Özeti 129.Bölüm Fragmanı
Yemin 128.Bölüm 27 Kasım Özeti 129.Bölüm Fragmanı 

Yemin 128.Bölüm 27 Kasım Özeti 

Masal babası Kemal ve karısı ile birlikte gittikleri kamp alanında ise aşk geliyor yorumları yapıldı. Kemal ve karısı ormanlık alanda kaybolunca geceyi bir ağacın altında soğuk olduğu için sarılarak geçirmek zorunda kalır. Böylece ikili biraz daha yakınlaşarak sahte evliliklerinin gerçeğe dönüşmesi için bir adım daha atmış oldu. Ormana kamp konusu gereği saklanan hazine kutusunu bulurlar ve Masal’a götürürler.

Yemin 129 bölüm Fragmanı 

Diğer yandan hastanede kalan emir’in kardeşi Sıla’nın ziyaretçileri de bitmez. Halası ve onu çok seven erkek arkadaşı bir bir onu ziyaret eder. Reyhan’ın Cavidan hanıma kurduğu tuzak hiç şüphe yok ki evin hizmetçisi Nigar’a yaradı ve 200 Bin liranın sahibi oluverdi. 
Reyhan yeni işine giderken onun en büyük düşmanı Cemre onu takip eder. reyhan ise temizlik yapmak için geldiği konakta oldukça endişelidir. Diziye yeni katılan Yemin Nevin karakteri de böylece dizide izleyenler ile buluşur. 

İlgili Yazı

Askerlik Yemini Nasıl Yapılır?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Ülkemizde askerlik çağına gelen erkek gençler askere gittiklerinde belli bir zaman sonra yemin töreni yaparlar. Toplu olarak yemin eden askerler…

Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti

Gönderen - Ocak 29, 2020 0
Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özetine geçmeden önce dizinin bir önceki bölümünde neler yaşandı gelin hep birlikte hatırlayalım. Narin Erhan!la konuşmayı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir