Yemin 130.Bölüm 2 Aralık Özeti Emir Gerçekleri Öğreniyor

Avatarayınlanan s
201 0
Yemin 130.Bölüm 2 Aralık Özeti Emir Gerçekleri Öğreniyor. Cemre’nin annesi kızı ile Cavidan hanım yaptığı planları ve emir ile Reyhan’ın ayrılmalarına sebep olmalarını öğrendikten sonra ilk olarak emir’e tüm olup bitenleri anlatmak olacak. yemin 130. Bölüm fragmanında Cemre’nin annesi gerçekleri emir’e anlatmak için ona telefon eder. Tabi bu girişimi Cavidan ve öz kızı tarafından engellenmez ise. 

Yemin 130.Bölüm 2 Aralık Özeti Emir Gerçekleri Öğreniyor 

Yemin dizisi 130. Bölümde Reyhan’ın bayılması ile tekrar yakınlaşan Emir ve Reyhan’ı gören dizi hayranları bu durumdan oldukça memnun oldu. Diğer yandan Emir Reyhan’ın temizlik yaparken nikah yüzüğünü çıkarmamasına anlam verememekte içinde bir takım kıpırdanmalar olmaktadır. Tüm bunların yanında Emir Reyhan’ın kendisinden ayrılmasındaki gerçekleri öğrenir ise hiç durmaz tekrar sevdiği kadın ile evlenir. 
Yemin 130.Bölümde Kemal’in kendisine bir ev kiralanmasındaki gerçekleri öğrenen eşi ise bu duruma oldukça bozulur. Masal’a oldukça ilgi gösteren Kemal’in eşi bakalım bu olup bitenlerden sonra neler yapacak. 
Yemin hayranlarının bir diğer merak ettiği konu ise Reyhan’ın bayılması ve daha sonra hastanede kan ilaçları alması sonrası hamile olup olmadığı konusu oldu. Bu konuda tahminlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz. 

Yemin Dizisi 130.Bölüm Beklemeden İzle 

İlgili Yazı

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir