Yemin 148. Bölüm Özeti 25 Aralık Çarşamba

Avatarayınlanan s
370 0
Yemin 148. Bölüm Özeti 25 Aralık Çarşamba Yemin dizisi hafta içi her gün kanal 7 ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.Dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı konağın yeni hanımı ilan etmiş bu durum Cavidan’ın hiç hoşuna gitmemişti.Diğer yanda Yonca Kemal ve Narin’in yatak odasına gizlediği kamerayı almıştı içinde bu evliliğin sahte olduğunu görmekti.Bu görüntüleri Talaza verecekti Talaz da kamera kayıtlarını Masalın dedesine verip Kemal’in elinden Masalı almak için koz olarak kullanacaktı hemde Kemalden intikamını almış olacaktı.

Yemin 148.Bölüm Özeti

Ama olaylar hiçte beklediği gibi olmadı çünkü Yonca  görüntülerde Kemal’in Narine gerçekten aşık olduğunu gördü ve bütün görüntüleri sildi.Yeni bölüm başında ise Emir kimsenin Reyhanın konağın yeni hanımı olmasını yargılamamasını istedi ve annesine dönerek annem olman sıfatıyla sana ve yanlışlarına göz yumdum ama artık bu böyle devam etmeyecek dedi.Cavidan hanıma da biraz dinlenmek seni kendine getirecektir dedikten sonra Cavidan hemen orayı terk etti.
Aslında Reyhan bu durumdan pekte hoşnut olmaz çünkü Cavidan hanım hem onun büyüğü hemde kayın validesidir.Sonra Emir yanına gelir ve yaptıklarının doğru olduğunu bazen fazla merhametin hata yaptırabileceğini anlattı.Reyhanı alıp süt ninenin evine götürdü arabanın içinde nikah şahitlerine de karar verirler. Emir ve Reyhanın nikah şahitleri Kemal ve Narin olacaktır.Cavidan ise konakta Emir’in yokluğunda terör estirir kahvesini geç getiren hizmetçiye ağzına geleni söyler.
Emir eve döndüğünde annesi gelir ve konuşa bilir miyiz der.Cavidan oğluna evlilik sözleşmesini Reyhanı istemediğim için değil seni korumak için söyledim der.Emir annesine baştan beri Reyhanı istemediğini ama bundan sonra onu üzmesine müsaade etmeyeceğini ve Reyhana saygı duyması gerektiğini söyledi.Aksi taktirde bizimle yaşamak istemiyorsan istediği yere gidebileceğini söyledi.

Yemin 25 Aralık Özeti 

Konakta düğün hazırlıkları son sürat devam eder Reyhan ve Emir’in halası ve Cavidan la birlikte gelinlik provasına giderler.Gelinlikleri dener o denedikçe Cavidan sinir olur birde gelinlikçi gelinini çok güzel geriliklerimizin onun güzelliği karşısında sönük kalıyor demesin mi Cavidan iyice delirir.Emir ise evde Reyhanla geçireceği güzel günlerin hayalini kurar.Emir daha fazla dayanamaz ve gelinlikçinin yolunu tutar Reyhanı üzerinde gelinlikle oradan alır hazırlamış olduğu gelin arabasıyla ona İstanbul turu attırır çok mutludurlar.Cavidan ise gelinlikçinin tuvaletinde Reyhana yapacağı eziyetleri sıralarken birden tuvalette kilitli kalır.
, Yemin 148. Bölüm Özeti 25 Aralık Çarşamba
Yemin 148. Bölüm Özeti 25 Aralık Çarşamba 
Suna ise kaçmayı kafasına koymuştur Taci’den yardım ister.Ama Taci ona yardım etmek istemez bu fikrin yanlış olduğunu ve düğünde her kezin onu merak edeceğini söyler.Suna sen yardım etmesen de ben buradan kaçacağım der Taci düğünden sonra ona yardım edeceğini söyler.
Diğer yanda Kemal Narin’in kendisini sevip sevmediğini anlamak için türlü oyunlar oynar ama köşe kapmaca devam eder.Öbür yandan ise Emir ve Reyhanın düğün mekanını ve diğer ayrıntıları ayarlamaya çalışırlar.
Yemin 149.Bölüm Fragmanı İzle

Talaz Yoncayı sabah koşusu yaparken yakalar ve boş kasetin hesabını sorar bütün bildiklerini Kemale anlatmakla tehdit eder.Yonca ise Talaza istediğini yapabilirsin ben bu işte yokum der ve oradan uzaklaşır.

İlgili Yazı

Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba oldukça güzel bir bölüm ile ekranlara geleceğinin sinyallerini dün yayınlanan  bölümde verdi. Şehri’yenin…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir