Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi Fragman

Avatarayınlanan s
602 0
Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi  tüm heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi Kanal 7 ekranlarında yayınlanan yemin dizisinde bu hafta yayınlanan son bölümde Cavidan yine yapacağını yapar.Talaz ile iş birliği yapar tekneyi bozarlar Emir ve Reyhan denizin ortasında mahsur kalırlar. Cavidan düğünün olmayacağını düşünse de Emir Reyhan için mahsur kaldıkları yerde bir düğün planını yapar.
, Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi Fragman
Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi

Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi Fragman

Emir ve Reyhan tekneleri tamir olana kadar bulundukları kıyıda çok güzel bir düğün evlenirler. emir Zurna ve Keman eşliğinde göçmenler tarafından organize edilen düğünde reyhan ile evlenir. Emir ve Reyhan Sahilde birlikte dans ederlerken gelini çingene kızlar hazırlar. Emir de harmandalı oynayarak bütün kurtlarını döker. 
Reyhan ve Emir kendi hayallerinde bile olmayan bir düğün ile dünya evine girerler. Onları merak eden akrabaları ve ev çalışanlarına telefon ile görüntülü arayarak ulaşan Emir onlara mutlu olduklarını söylerler. 

, Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi Fragman
Yemin 151.Bölüm Özeti 30 Aralık Pazartesi 
Yemin dizisi 30 Aralık Pazartesi 151. bölüm yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide Emir ve Reyhan güzel bir balayı sonrası konağa geri dönecektir. Tabi Cavidan hanım yeni planlarını devreye sıkmaz ise. Aslında dizi hayranları Reyhan ile Emir’in Cavidan hanım ve Cemreden uzak olduklarında ne kadar mutlu olduklarını bir ez daha anlamış oldu. 
Yemin 151.bölüm Fragmanı İzle 
Yemin 151. Bölüm Fragmanı ve Dizi Analizleri her zaman olduğu gibi yemin.org farkıyla sizlerin bilgisine sunulmaktadır. Dizide bir tarafta bunlar yaşanırken diğer taraftan ise Kemal ve Narin aşkı yavaş yavaş iyice kendisini belli etmeye başlar. Masal’da artık bu durumdan olukça memnun olmaya başlamıştır.
Yemin 151. Bölüm reklamsız izlemek için yazımızın devamında bulunan video linkinden yararlanabilirsiniz. Cemre ise bu arada yoğun bakımdan çıkmayı başarmıştır. dizi hayranlarının rahat bir kaç bölüm izlemeleri böylelikle son bulacak. Yemin dizisinde 151. Bölümde Reyhan ve Emir Konağa gelerek burada da bir evlilik yemeği verirler. Cavidan ise adeta çatlamak üzeredir. 
Yemin 30 Aralık yayınlanan bölümde evde düzenlenen yemekte Reyhan ve Emir dans ederken amcası Kemal ve Narin de dans ederek ileride gerçek bir evlilik yapabileceklerinin sinyallerini verirler. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir