Yemin 152.Bölüm Özeti 31 Aralık Salı Fragman

Avatarayınlanan s
262 0
Yemin 152.Bölüm Özeti 31 Aralık Salı Fragmanı sitemizde bulabilirsiniz. Yemin dizisinde bu gün olanlar şöyle Emir ve Reyhan hiç planlamadıkları bir sahil kenarında hiç planlanmamış konukları ile çok sade , samimi bir düğün ve Nikahla evlendiler.Emir ertesi sabah erkenden uyanır gider biricik çok sevdiği karısını uyandırır ve ona çok güzel bir kahvaltı sürprizi hazırlar.
, Yemin 152.Bölüm Özeti 31 Aralık Salı Fragman
Yemin 152.Bölüm Özeti 31 Aralık Salı Fragman
Reyhan düğünümüz çok güzel oldu ben çok mutluyum ama sevdiklerimiz de yanımızda olsaydı der Emir ise onların mutlu olduklarından eminim sen rahat ol diye onu teselli eder. Oya ise evdekileri tek tek tembihler düğün olmadı ama herkes düğündeki elbisesini Emir ve  Reyhanı öyle karşılayacağız der.Emir ve Reyhanda konağa doğru yola çıkarlar.Kemal ise Klinikten kaçan Sunayı bu davete gelmeye ikna etmeye çalışır ama ikna edemez.

Yemin 152.Bölüm Özeti 

Narin ve Kemal konaktaki yemeğe gitmek için hazırlandılar narin siyah elbisesinin içinde çok güzel görünüyordu Kemal gözlerini üzerinden alamadı.Konakta Cavidan hariç herkes çok mutlu ve heyecanlıdır.Sonunda Reyhan ve Emir konağa gelirler düğün yemeğinden haberleri yoktu oya her şeyi planladığını ve bu yemeğin olacağını söyledi Emir dünden razıydı ve herkese haber verilmesini istedi.Davetliler konağa gelmiş Emir ve Reyhanı bekliyorlardı onlar içeriye girince bir alkış koptu ikisi de çok güzel ve mutlu görünüyorlardı.
Yemin 31 Aralık İzle
Emir kalabalıkta Sunayı göremeyince sordu Kemal ise gelemediğini ama bir sürprizi olduğunu söyledi. Suna yemeğe telefonla bağlandı onları çok sevdiğini mutlu olmayı çoktan hak ettiklerini söyledi.Emir ve Reyhan düğünlerinin çok güzel olduğunu anlatırken Oya bombayı patlatır ve Kemal ve Narin için de böyle bir organizasyon yapmalıyız dedi Kemal ve Narin buz kesti tabi.Yemek sonrası güzel bir dans müziği eşliğinde Reyhan ve Emir dansa kalktılar ardından Narin ve Kemal ardından oya Zaferi dansa kaldırdı.Çiftler romantik  müzik eşliğinde uzun uzun dans ettiler.
Yemin 31 Aralık Özeti
Gecenin sonunda misafirler tek tek konaktan ayrıldılar odalarına çıktılar.Artık bir ömür iyisiyle kötüsüyle onları bekliyordu.hastanede komada yatan Cemre ise komadan çıkmıştı doktorların bütün sorularını cevapsız bırakan Cemre aklından neler geçirir bilinmez ama yeniden sahalara döneceği kesin gibi görünüyor. Cemrenin kapısının önünde polis beklerken Cemre de hastaneden kaçmanın bir yolunu arıyordu.Kapıdan bakarken iki hemşirenin konuşmasına şahit oldu Emir ve Reyhanın evlenmelerinden bahsediyorlardı.Cemre duydukları karşısında deliye döndü ve onlara bu hayatı zindan edicem diye homurdandı.

Yemin 152 bölüm Reklamsız İzle

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir