Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak

Avatarayınlanan s
396 0
Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak Reyhan artık resmen okullu olmuştur.Okulun ilk günü Emir omu okulun önünden almaya gider.Reyhan ise okulda Hikmet beyin burslu okuttuğu bir bey le tanışır okul kapısına birlikte çıkarlar. Emir onları konuşurken görünce kıskançlıktan çılgına döner.Reyhan yanına gediğinde gününün nasıl geçtiğini sordu aslında aklı yanındakinin kimin olduğun daydı.

Reyhan Dizisi Banu Kimdir? 
Konağa dönerler Reyhan okuldan ve okul arkadaşlarından söz eder.Hatta yeni birini tanıdığını biraz meraklı olduğunu söyler Reyhan Emir merakla bu yeni arkadaşının adını sorar Reyhan’ın BANU demesiyle rahat bir nefes alır.  Konakta bunlar yaşanırken Cavidan Cemrenin elinden zor kurtulmuştur. Cemre Doktorların arasında giderken Cavidan demek elimden kurtuldun ama hesabını göreceğim der ve güler.
Cemre polise ifade verirken kendi adını verip vermediğini çok merak eder ama bir şey duyamaz.Konağa döner geç vakitte çalan kapı Cavidan I çok telaşlandırır.
Gece olur herkes odasına çekilir Emir ve odaya geldiğinde Reyhan ders çalışmaktadır.Emir biraz tavır yapar sonra iyi geceler der ve uyur.

Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak

Ertesi sabah Emir güzel karısını okula hazırlanırken görür hiç bir şey olmamış gibi seni bırakacağım itiraz istemem der.
Diğer yanda Kemal ve Narin arasında olan olur.Kemal Narine bir mektup yazmış yatak odasına koymuştu ve onu bulmasını bekliyordu. Şehriye teyze odadan çamaşırları alırken mektubu da alır onlar kucağındayken dış kapıya çıkar mektupta kapının önüne düşer.
Yemin 10 ocak Özeti
Mektubu sonra yine Şehriye teyze bulur okuması için Narine verir.Narin mektubu okurken bir taraftan da hadsiz bu ne kendini bilmezlik diye söylenirken onu Kemal duyar bu sözleri kendisine söylendi zanneder ve hemen evden çıkar.Narin Kemal’i arar ama Kemal telefonu açmaz eve de çok geç kalmıştır.
, Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak
Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak
Şehriye teyze de Narinde onu çok merak ederler.Kemal gece çok geç gelir geldiğinde Narin onu beklerken Salonda uyuya kalır.Narin sabah uyandığında Kemalin yatak odasın olup olmadığına bakmaya giderken onun çalışma masasında uyuya kaldığını görür.

İlgili Yazı

Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti

Gönderen - Kasım 1, 2019 0
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti ile ilgili yazımıza başlamadan önce dizide geçen hafta neler olup bitti hızlıca bir hatırlayalım. Dizinin…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir