Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak Fragman

Avatarayınlanan s
218 0
Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak  Pazartesi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin bir önceki bölüm sonunda Emir annesine Cemre ile beraber plan yapmışsınız demiş ve dizi sona ermişti.Bu gün bölüm başında Emir annesine anne Cemre belli ki delirdi Süheyla hanımı da Reyhanın öldürdüğünü benimde onu evlilik vaadiyle ortada bıraktığımı söylemiş diye devam etti.Sonra Emir sende annesine bizden habersiz onu ziyarete gitmişsin diye kızar.

Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak 

Yemin dizisi 13 Ocak 161.bölüm Tahminleri

1-Narin eski sevgilisinden gelen telefondan bahsedince Kemal Narin’e açılmaktan vazgeçer ve dizide bir süre Kemal’in kıskançlıkları başlar.
2-Emir Üniversitede Fahri olarak ders vererek Reyhan’ı kıskanmakta yeniş haftada çığır açar
3-Cavidan Cemre’yi iyice delirtmek için hasta bakıcılara bol bol para yedirir.
4-Hızır Dayı daha Şehriye teyzenin kapısına sık sık dayanır

Lütfen Sizde Yeni Hafta tahminlerinizi yorum bölümünden yazınız.

Ertesi sabah konağın kapısı çalar gelen Reyhanın okuldan hocası hemde Emir’in Reyhanı kıskandığı arkadaşı gelmişti.Bu arkadaş aynı zamanda Hikmet beyin burslu okuttuğu öğrencilerden olduğu için konağa hikmet beyi görmeye gelmişti.
Reyhanın hocası ADEM bey Hikmet beyin yanına gelir ona çok şey borçlu olduğunu söyler biraz konuştuktan sonra elini öper bu sırada Reyhan bi kahve ikram etmek için onu salona davet eder.
Reyhan Misafirimiz var diye Emir’i çalışma odasından çağırır ders notlarımı getirmiş der tam hem de dayımı görmeye gelmiş diyecekti ki Emir odadan çıktı.Reyhanın telefonu çalar arayan bayan Buğra beyin asistanı olduğunu  söyler. Emir beyin eşi olduğunu öğrendiklerini okulda bir sorun olursa buğra beyi bulmasını istedi. Reyhan’ın bu duruma biraz canı sıkıldı.
Yemin 13 Ocak 161 bölüm 
Emir odaya gelir tam Reyhan ona konuyu açmak ister ama vazgeçer.Reyhan fazla dayanamaz ve Emir’e bundan sonra okula onu götürmemesini ayrıcalık görmek istemediğini söyler ve buğra beyin aradığını söyler.Emir bu fikri pek beğenmese de kabul eder. Cavidan’ın derdi ise kendisidir önceden yapmış olduğu kötülüklerin Cemre tarafından ortaya çıkarılmasından korkar.Cavidan hanımı avukat Ferit bey arar aralarında bir şeyler konuşurlar ama dışarıya verilmez yani biz bu konuşmayı tam duyamadık.
, Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak Fragman
Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak 
Sadece Cavidan bunu sen istedin Cemre diye söylenir. Gece olduğunda Reyhan uyumuş Emir ise kendi kendine Adem hocanın Reyhanın etrafında neden dolaştığını neden eve kadar geldiğini düşünmeden edemez.Emir duramaz Adem beyi bilgisayardan araştırır her hangi bir şey bulamadı ve yine sinirlendi.Sonrasında henüz bilmediğimiz birini aradı ve ondan bir ricası olduğunu söyledi bu konuşmanında diğer tarafını biz izleyiciler duyamadık.
Yemin 161.Bölüm Fragmanı İzle


Ertesi sabah Emir götürmedi konağın şoförü götürdü.Emir kapıya kadar Reyhanı geçirdi Reyhan utana sıkıla yanağına bir öpücük kondurdu ve arabaya bindi. Cavidan’ın telefonda konuştuğu kişi avukat değil Cemrenin yattığı hastanede eskiden çalışmış birisi olduğu belli oldu.Cavidan onunla iş birliği yapar niyetleri Cemre’ye şok verip aklındakileri silmektir. Cavidan’ın konuştuğu kişi Cemrenin olduğu odaya girer ve şoku verir.
Taci Kemal beye vermiş olduğu sözden dolayı Sunanın yanına gidemez ama onu uzaktan takip eder.Sunanın koltuk değnekleri ile yürüdüğünü görünce çok mutlu olur. Kemal ve Narin tarafında ise Hızır bey rüzgarı eser.Hızır bey Kemalle konuşurken içeriye Şehriye teyze gelir Şehriye teyze hemen evden gitmesini ister.Kemal Mektup meselesinden hala gergindir.Bir karışıklık olmuş Kemal’in Narin’e yazmış olduğu mektup yanlışlıkla Hızır’ın Şehriyeye yazdığı zannedilmişti.
Yemin Reyhan’ın hocası Adem Kimdir?
, Yemin 161.Bölüm Özeti 13 Ocak Fragman
Yemin Reyhan’ın hocası Adem Kimdir?
Bu karışıklıktan Sonra Kemal Narin ile konuşmaya karar verir.Kemal kendi kendine kızar Hızır bey bile geldi derdini anlattı artık benimde bir şeyler yapmam lazım bazı şeylerin zamanı geldi der.Artık sabah olmuştu Kemal kararlıydı Narin ile konuşacaktı.Kemal uyandığında Narin evde yoktu aşağıya indi Şehriye teyzeye Narinin nerede olduğunu sordu ama Şehriye teyzede onu hiç görmemişti.Kemal dayanamadı ve Narini aradı Narin sahilde olduğunu söyleyince bende yanına geleyim seninle konuşmam lazım dedi ama Narin ben hemen geliyorum dedi.Bakalım bu özel konuşma ne zaman gerçekleşecek.

Yemin Dizisi 161.Bölüm Tahminleri
Kemal Şehriye teyzeye özel bir sofra hazırlamasını Oyaya da ortalarda dolanmamasını söyler.Oya bu durur mu Narin’e bu gün özel bir gün diye söyler Narinin olan bitenden hiç haberi olmadığından buna anlam veremez.Oya ne olduğunu ağabeyimle yalnız kalınca anlarsın der.
Kemal masada beklerken Narin odaya çıkar Şehriye teyze kızım masada kuş sütü eksik kemal oğlum seni bekliyor belkide misafiri vardır üzerini değiştir der.Narin masaya gelir Kemal Narine üzerindekinin çok yakıştığını söyler.Narin ise önemli bir şey mi kutluyoruz ne olduğunu öğrenebilir miyim der.Tam Kemal konuyu açacakken Narinin telefonu çalar telefondaki ben ERHAN der. Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan hakkında detaylar bu bağlantıda.  Hızır Şehriye teyzeyi dışarıda bekler karşısına geçer ve konuşmak ister fakat şehriye teyze lafı uzatmak istemez iş işten geçti der ve gider.

İlgili Yazı

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…
, Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Nisan 17, 2020 0
Yemin dizisine Pelin karakterini canlandıran oyuncunu Ayşe Bengü Gürses tiyatro oyuncusudur. Bengü Gürses Yemin dizisinde Masal ile ilgilenecek Pelin rolü ile…

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir