Yemin 162. bölüm Özeti 14 Ocak

Avatarayınlanan s
197 0
Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Yemin merak edilen yeni bölümleri ile  hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yemin de son bölüm sonunda Kemal tam Narine ona olan sevgisini ve evlenmek istediğini açıklayacaktı ki Narinin telefonu çaldı.Arayan Narinin yurt dışında bulunan eski sevgilisi idi.
Yemin 162.bölüm Özeti 
Emir ve Reyhan tarafında ise geçtiğimiz Cuma günü olanlar ise şöyle devam etti.
Emir Reyhan’ın ricası üzerine artık onu okula götürmüyordu Reyhanı okula şoför götürüyordu. Emir okuldan birini ayarladı ve Reyhanın okulunda fahri öğretmenlik yapmaya başladı.Onu okulda gören diğer kızlar yeni gelen hocanın çok yakışıklı olduğunu aralarında konuşurlar.
, Yemin 162. bölüm Özeti 14 Ocak
Yemin 162. bölüm Özeti 14 Ocak 

Reyhanın ise hiç bir şeyden haberi yoktur sınıfında öğretmenin gelmesini bekler ve gelen Emirden başkası değildir.Emir merhaba arkadaşlar dediğinde onu sesinden tanır. Yeni haftanın ilk bölümünde neler oldu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Emir sınıfa girer ve kendini tanıtır tüm kızlar çok heyecanlıdırlar.Reyhan ise  şaşkın şaşkın Emir’e bakar kızların konuşmalarını duydukça kıskançlık duyar. Emir’in eline baktığında ise evlilik  yüzüğünü göremez.
Tüm kızlar Emire notlarını göstermek için sıraya girdiği zaman Reyhanda ona mesaj yazdı ve burada ne işi olduğunu yazdı.Emir bir öğretmen gibi davranıp Reyhana küçük hanım eğer çok önemli değilse ders içinde telefonla uğraşmayın diye söyledi.Sınıftaki kızlar bir bir yaptıkları ödevleri gösterirken Reyhan kıskançlıktan deliye döner.Tüm sınıfa bir bakar her kes pür dikkat Emir’i dinlemektedir.

Yemin 14 Ocak özet
Reyhan Emir’in odasına gider ve bu olanların ne anlama geldiğini sorar.Emir ise bu teklifin kendisine çok daha önce geldiğini onun burada olmasının bu teklifi kabul etmesinde etken olduğunu söyler.Reyhan Emir’e yüzüğü neden takmadığını sorar oda evli olduklarının belli olmamasını kendisinin istediğini söyledi.Reyhan da odadan çıktı karşısına Adem bey çıktı onlar konuşurken Emir onları gördü kıskanma sırası ona geçti.Emir Adem beyden etik kurallar doğrultusunda evli olduklarını gizlediklerini ve kendisinin de bunu kimseye söylememesini istedi. Konakta ise Taci Sunayı ziyaret etti bu buluşmayı Cavidan karşıdan gördü.Taci gittiğinde Sunaya onun kim olduğunu sormak için yanına gitti.
Yemin 162.bölüm İzle
Kemal ile Narin arasında tam güzel şeyler olacak derken gelen telefon tüm olacak güzel şeylerin önüne geçti.Telefondaki ses Narine hemen görüşmemiz diyordu.Narin donup kaldı ve masadan kalktı Kemal kötü bir haber mi aldığını sordu Narin ise sonra konuşacağını söyleyip odadan ayrıldı.
Narin odasına çıktı bunca yalan dolandan sonra nasıl karşıma çıkacaksın nasıl beni ararsın diye söylenir kendi kendine.Sonra Narinin yanına Kemal geldi ve neler olduğunu sordu Narin cevap vermedi Kemal ise bari aşağıya gel kendini odaya kapatma dedi.Narinin telefonu yine çalar ERHAN yeniden arar ama Narin telefonu açmaz.Narin dışarıya çıkar eskiden olan bir olay hatırasında canlanır aslında Narin ve Erhan doktordur yaptıkları bir ameliyat sonrasında hayatları değişir.Ameliyat ettikleri bir mafya babasının oğludur ve onu kurtaramazlar bundan sonra mafya Narin ve Erhan’ın peşine düşerler ve Azerbaycan’dan kaçmak için plan yaparlar.

İlgili Yazı

Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti

Gönderen - Kasım 1, 2019 0
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti ile ilgili yazımıza başlamadan önce dizide geçen hafta neler olup bitti hızlıca bir hatırlayalım. Dizinin…

Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Gönderen - Kasım 22, 2019 0
Yemin dizisi 25 Kasım 126 bölüm Özeti ve Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta son bölümde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir