Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Avatarayınlanan s
211 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf etmişti.Onlar odada konuşurlarken içeriye Nigar girdi ve Adem beyin geldiğini söyledi.Bu durum Emir’in hiç hoşuna gitmedi tabi ve daha fazla dayanamadı.
Yemin 163. Bölüm Özeti
Adem beye bütün hocalar öğrencileri ile sizin kadar ilgilimi bu sizin için yorucu olmuyor mu diye sordu.Adem hoca ise rahatsızlık veriyorum galiba diye söyleyince araya Reyhan girdi adem hoca beni değil dayımı görmeye geldi diye söyledi.Adem hoca babanız benim en zor zamanlarımda bana burs vererek okuttu hatta düğünümde bile bana yardımını esirgemedi diye söyleyince Emir çok utandı.
, Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak
Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak
Yemin 15 Ocak özeti


Kemal ve Narin ise tam mutluluğu yakalayacaklar derken gelen bir telefon her şeyi alt üst etmişti.Narin olanları bir türlü Kemale söyleyemez.Narin oldukça gergindir ve Kemal bunun sebebini merak eder.Narine sorar ama oda daha fazla üzerime gelme diye sert çıkar.Sonrasında pişman olur onun bunları hak etmediğini düşünür.Narin en sonunda Azerbaycanlı eski sevgilisiyle buluşmaya karar verir çünkü sorunları ortadan kaldırıp Kemal’le mutlu olmak istiyordur.
Narin gece parkta beklemeye başlar tam beklemekten sıkılmış oradan ayrılırken Erhan gelir.Narin’in ilk sorusu beni nasıl buldun olur bunca yıl sonra karşısına neden çıktığını sorar beni yarı yolda ölüme terk ettin gittin aramızda bir şey kalmadı ben bunları söylemeye geldim sen bana ihanet ettin der.

İlgili Yazı

Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti

Gönderen - Ocak 29, 2020 0
Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özetine geçmeden önce dizinin bir önceki bölümünde neler yaşandı gelin hep birlikte hatırlayalım. Narin Erhan!la konuşmayı…

Yemin Süheyla Diziden Neden Ayrıldı?

Gönderen - Kasım 30, 2019 0
Yemin Cemre’nin annesi rolünü canlandıran Süheyla karakteri senaryo gereği diziden ölerek ayrıldı. Yemin dizisinde senaryo oldukça yavaş bir şekilde ilerlerken…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir