Yemin 164.Bölüm Özeti 16 Ocak Perşembe Fragmanı

Avatarayınlanan s
245 0
Yemin 164. Bölüm Özeti 16 Ocak Perşembe Fragmanı ve dizi analiz ve yorumlarınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz. hafta içi her gün yayınlanan  yemin dizisinde geçen bölüm oldukça sığ geçti. dizi hayranları tahminimizce 163. bölüm de bekledikleri heyecanı bulamadı. 
Yemin 164.Bölüm Özeti
Dizide geçtiğimiz bölümde okulda ders vermeye başlayan emir adeta Reyhan’ı kıskandırmak için ona hayran kızların dersler ile ilgili sordukları sorulara cevap vermek için onları odasına davet edince Reyhan’ı kıskandırmayı başardı. Emir ise odasına çağırdığı ve ders konusunda bilgiler verdiği kızlara evli olduğunu söyledi. 
Öte yandan eski sevgilisi Erhan’ın ölmediğini öğrenen Narin Erhan’ın eve gelip gelemeyeceğini düşünerek oldukça endişelidir. Narin Erhan’a bu iş bitti dese de onun kendisinden kolay vazgeçmeyeceğimden emindir. Erhan Narin’e ısrarla kocası ile tanışmak istediğini ve tanıştıktan sonra gideceğini söyler.
Narin ise bu durumlardan Kemal’e bahsedemez ve her defasında ona yalan söyler. Narin ise benim için sen öldün ve orada kal der. ona aşık olup olmadığını soran Erhan’a elbette aşığım der. Lavoboda Erhan’a onu istemediğini anlattığı sırada Masal gelir yanına. Ona sarılınca Erhan’ın yüzündeki ifade oldukça değişir. 
, Yemin 164.Bölüm Özeti 16 Ocak Perşembe Fragmanı
Yemin 164.Bölüm Özeti 

Yemin 16 Ocak Perşembe Özet 

Diğer yandan hızla düzelen Suna ve sevgilisini Cavidan hanım görünce benim kızım bir şoför parçası ile görüşemez diyerek onu kovalar. Dizide bu hafta Reyhan ve emir’in birbirlerini kıskandırmalarını izledik. Diziye yeni katılan Erhan ve Narin arasındaki gelişmelerde dizinin ana konularını oluşturdu. Diğer yandan Cemre’ye verilen elektriğin daha ne kadar süreceği ise merak edilen bir başka konu oldu. 
Yemin dizisi 164.Bölüm Özeti ile ilgili yorum bölümünden düşünce ve analizlerimizi yapabilirsiniz. Yemin 16 Ocak Fragmanı ve Özeti hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik.

Yemin 164.Bölüm Fragmanı İzle

İlgili Yazı

Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti

Gönderen - Şubat 6, 2020 0
Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti ve dizi yorumları ile bir başka yazı dizimizde tekrar sizlerle beraberiz. Yemin dizisinde Reyhan…

Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti

Gönderen - Ocak 29, 2020 0
Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özetine geçmeden önce dizinin bir önceki bölümünde neler yaşandı gelin hep birlikte hatırlayalım. Narin Erhan!la konuşmayı…

Yemin 162. bölüm Özeti 14 Ocak

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Yemin merak edilen yeni bölümleri ile  hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yemin…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir