Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti

Avatarayınlanan s
237 0
Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti ve Yemin 165.bölüm dizi fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen hafta içi her gün yayınlanan yemin dizisinde sığ bir haftayı daha geride bıraktık. Emir Reyhanı kızdırmak amacı ile gücünü ve çevresini kullanarak Reyhan’ın okuduğu üniversitede geçici bir süre Hoca olarak ders vermeye başlar. Reyhan ise Emir’i kıskandığını belli etmek istemese de Emir bu oyunu gayet güzel bir şekilde oynamayı başarır. 
Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti 
Öte yandan Kemal ise Narin’in Azerbaycan’dan gelen eski sevgilisinden haberi olmadığı için Narin’in neden bu şekilde davrandığını öğrenmek için Reyhan’dan yardım ister. ancak Reyhan Narin’in içine kapanık olduğunu ve geçmişi ile ilgili konularda pek konuşmak istemediğini söyler. 
, Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti
Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti 

Üniversitede hocalık yapmaya başlayan Emir’i okuldaki güzel kızlar ders alma bahanesi ile hiç yalnız bırakmazlar. Sürekli olarak onun yanına giderek ondan ders ile ilgili konularda bile almayı bahane ederek ona yakınlaşmaya çalışan öğrencilere gören Reyhan ise içten içe kıskançlık krizleri geçirmektedir.   
Yemin 165.Bölüm Fragmanı 

Yemin dizisi 165.bölüm dizi fragmanından dizi ile ilgili ön tahminlerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yemin dizisinde yeni haftada bakalım neler olacak. Dizide Narin’in Eski Sevgilisi Erhan  ile ilgili Kemal Bey yeni haftada gerçekleri artık öğrenecek mi? diye merak edenler için bir tahminde bulunalım muhtemelen öğrenecektir. 
Bu hafta Yemin dizisinde izleyenler Reyhan ve Emir’in birbirlerini kıs-kandırmaları ile bölümler ile karşılaştılar. Diğer yandan Narin ise Erhan’ın gelmesi ile alt üst olan hayatını yeni haftada düzeltmeye çalışacaktır. Ancak bunun olması için Erhan’ın Narin’in hayatından temelli çıkması gerekmektedir. Tahminlerimize göre Erhan kolay kolay Narin’in hayatından çıkmayacaktır.


İlgili Yazı

Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Yemin dizisi 21 Ekim Pazartesi özeti ve tahminlerini siz değerli yemin.org okurları ile paylaşıyoruz. Dizinin yeni bölümünde başrol oyuncuları olan…

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir