Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti

Avatarayınlanan s
250 0
Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özetine geçmeden önce dizinin bir önceki bölümünde neler yaşandı gelin hep birlikte hatırlayalım. Narin Erhan!la konuşmayı kabul eder buluşurlar. Erhan’ın onu terk etmediğini yaralandığını öğrenir aslında buda Erhan’ın bir oyunudur gönderdiği arkadaşı Erhan ona ne anlat dediyse onları söylemiştir Narine. Narin bunlardan habersizdir ama yinede Erhan’a artık eski narin olmadığını onu sevmediğini söyler ve artık ondan kurtulduğunu düşünür yanından ayrılır.Narin Kemali seçer ama Erhan’ın canı bu duruma çok sıkılır.

Aralarındaki engelin Kemal olduğunu mırıldanır. Erhan geçmişi Kemale kendisi anlatırsa Narin’i kaybedeceğini düşünür ve oraya yine o arkadaşını gönderir. Kemal kapıyı açar gelen bayan geçmişte olan biteni Narin’in doktor olduğunu bir hastasını ameliyat esnasında kaybettiklerini bu hastanın bir mafya babasının oğlu olduğunu ve tüm dünyada Narin’i aradığını hepsini söyler.
, Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti
Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti


Erhan bayanı arar ve Kemalin ne tepki verdiğini sorar ve kendi kendine daha sana ne şoklar yaşatacağım der. 
Kemal ise hala şoktadır Narin eve gelir her şeyden habersiz Kemalin yanına çıkar ama Kemal çok öfkelidir. Narin ile konuşmak istemez.Narin Şehriye teyzeye neler olduğunu sorar ama onunda hiç bir şeyden haberi yoktur.Kemal bi sinirle dışarıya çıkar çok öfkelidir ona defalarca sordum Masalın velayet davasına engel olacak bir şey var mı söylemen gereken bir şey var mı diye bana hep yalan söyledi sen benim hayatımın en büyük hatası’sın  diye söylenir.
, Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti
Yemin 30 Ocak Özeti
Reyhan ve Emir Gülsünü ararlar konakta aralarında konuşurlarken Cavidan sinir bozucu laflar kullanır. Gülsümün konağa gelme ihtimali Cavid anı çok sinirlendirir. Konaktakiler böyle konuşurlarken kapı çalar ve gelen Gülsüm’dür bakalım bundan sonra Reyhan ve Emir’i neler bekliyor.

Gülsüm Reyhan ve Emir’e olan borcumu ödemeye geldim diğer kalanını da sonra veririm dedi ve geri gitti.Reyhan Gülsüme gitmemesi için yalvarır seni asla bırakmayacağım diye söyler tam bu esnada telefon çalar ve Gülsümün evinin yandığı haberi gelir.
Gülsüm şüphe içinde olsa da Reyhan onun kardeşi olduğundan emindir.Artık Gülsümün kalacak yeri olmadığı için Reyhan ona konakta kalmasını söyler.Tabi Gülsüm bunu kabul etmez Reyhan bari bir gece kal der Gülsüm ise ikna olmuşa  benzer.

Gülsün ve Reyhan mutfağa girerler Melike hanım mis gibi börekler yapmıştır. bu börekleri Gülsüme yedirmek için ellerinden geleni yaparlar. Her şey çok güzel ilerlerken Cavidan mutfağa doğru bu pis koku nereden geliyor diye girer.
, Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti
Yemin 174. Bölüm  Özeti
Gülsümü görür kim olduğunu sorar Reyhan kız kardeşi olduğunu ve konakta kalacağını söyler Gülsüm hemen ayağa kalkar ve gitmeye kalkar Reyhan bu ev benimde evim ve sen burada kalacaksın der. Cavidan durmaz ve Emir’e gider bu kız sahtekar onu bu konakta istemiyorum der.Emir ise o kız benim karımın kız kardeşi ve burada kalacak diye bağırır.


Yemin 174. Bölüm 30 Ocak Özeti


Reyhan Gülsüme temiz elbiseler verir banyosunu hazırlar temiz çarşaflar serer çok mutludur.Gülsüm ise Reyhan’a karşı artık daha yumuşak davranır sağal der.
Reyhan ben bunları seve seve yapıyorum sen müsaade edersen daha fazlasını da yaparım ben senin ablanım der. Reyhanın yüzü güler Emir!in yanına gider ve bütün bunlar senin sayende oluyor sen benim her şeyimsin der. 


Ertesi sabah Melike ve diğer hizmetçiler Gülsümün Reyhan gibi olmadığını bir garip baktığını aralarında konuşurlar ve dna testi yapılası gerektiğini söylerler.Melike hanım bu konunun kapatılmasını ister.Cavidan ise kapıdan onları dinler dna testi konusu aklına yatar bakalım  yine ne planlar yapacaktır.

İlgili Yazı

Yemin 160.Bölüm İzle

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin Dizisi Hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen yemin Dizisinde reyhan ve emir bu aralar oldukça…

Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz

Gönderen - Kasım 12, 2019 0
Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Yemin dizisinde 118 bölümde dizi hayranlarının merak ettiği bir çok…

Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti

Gönderen - Ocak 16, 2020 0
Yemin 165.Bölüm 17 Ocak Cuma Özeti ve Yemin 165.bölüm dizi fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen hafta içi her gün…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir