Yemin 176. Bölüm 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman

Avatarayınlanan s
274 0
Yemin dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin ilk 175 bölümü de geride kaldı. yemin dizisinde yeni bir hafta daha 176.bölüm ile başlayarak  devam edecek.Yemin 176. bölüm dizi hayranları tarafından merak edilirken bu hafta bakalım dizi nasıl bir yön alacak. 

Yemin 176. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde Reyhan ve Emir bir kez daha Cavidan hanımın tuzağına düşerler. Cavidan hanım tarafından ayarlanan Gülsüm’ü kız kardeşi sanan Reyhan oldukça mutlu olsa da Gülsüm ise gerçekte onun kardeşi değildir. Gülsüm’ün boynundaki işaret ise aslında kalem ile yapılmıştır.

Cavidan hanım yine hain planlarını devreye sokmuş ve Sahte kardeşi konağa sokmayı başarmıştır. İzleyenler de aslında Gülsüm’ün Reyhan’ın kardeşi olmadığını anlasa da Emir’in en yakın adamının annesi ile işbirliği yaptığını ilk başlarda tahmin edemediler. Gerçek DNA testini yakan Cavidan hanım al sana en belalısından bir kardeş diyerek yine yaptı yapacağını aslında. Cavidan Gülsüme tüm yapacaklarını bir bir anlatmıştır. Ona boynunun sol tarafına bir ben yapmasını ve aynı Reyhan gibi davranması gerektiğini söyler. incir reçelini severek gibi yapmasını bir de bebeğin beşiği çamdan türküsünü devamlı olarak söylemesini söylemiştir.

Yemin Pazartesi En iyi Tahmini Yorum Alanında Yazan ve Doğru tahminde Bulunan Yorumcumuzun yazısını sitede yayınlayacağız.

Dizide geçen hafta Narin’in Kemal beyden sakladığı geçmişi ve bu geçmiş ile Kemal beyin yüzleşmesi konu almıştı. Diğer yandan ise Emir’in de büyük çabası ile Reyhan kardeşi Gülsüm’ü bulmuştu. Cavidan hanım Reyhan’a katlanamıyor iken diğer yandan konağa gelen Reyhan’ın kardeşi Gülsüm’ü gördükçe iyice çileden çıkıyordu. Cavidan baktı olacak değil nereden biliyorsunuz bunun Reyhan’ın kardeşi olduğunu diyerek ortaya Dna konusunu açar. Kendisine DNA yapıldığını öğrenen Gülsüm ise geçen hafta son bölümde evi terk etmiş  ve emir ile Reyhan’da onu aramaya çıkmıştı. 
, Yemin 176. Bölüm 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman
Yemin 176. Bölüm 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman 
Reyhan ve Emir onu araba ile ararken onun parası olmadığından bahsederler ve onu harabe bir bölgede yolda yürürken bulurken. Gülsüm yeter buraya kadar diyerek gitmek istese de Reyhan kardeşimi buldum artık kaybetmek istemiyorum dedi. Gülsüm ise onurlu bir hayat yaşadım başımı öne eğmedim kimse de eğdiremez diyerek gitmek istediğini söyler. Kendisini onların bulduğunu ve getirdiğini böyle bir isteği olmadığını böyle bir test yaparken de kendisine sorulması gerektiğini anlatır.
Kemal ve Narin’ın yüksek sesle konuşmasına şahit olan Masal ağlayarak onlara kavga etmemelerini söyler. Odasına kapanana Masal’ın yanına giden Kemal bey ona sadece yüksek sesle konuştuklarını anlatırken Narin tekrar odaya gelir. kemal ise kendisini tutamayarak Narin’e odadan çıkmasını söyler. Bunu yüksek sesle yapınca Masal ağlamasına kaldığı yerden devam eder.
, Yemin 176. Bölüm 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman
Yemin 176. Bölüm Özet Fragman
Kardeşini bulan Reyhan onu asla bırakmayacağından bahsederek her zaman onun yanında olacağını söyler. Gerekirse dünyayı karşısına alacağından bahseden Reyhan kardeşi Gülsüm den kendisine inanmasını isteyerek ona sıkıca sarılır. Birlikte Emir ve Reyhan ile tekrar konağa geri dönen Gülsüm yüzündeki o bakışlar ile Emir’in yaptığı konuşmayı dinler. Emir çalışanlar dahil herkesi konağın ortasında toplayarak Gülsüm’ün Reyhan’ın kardeşi olduğunu bundan sonra burada yaşayacağını Gülsüm’ün misafir olmadığını anlatır. 

Yemin 176.Bölüm Fragmanı İzle 


Narin ve Kemal arasında buzlar adeta odayı bile soğuturken Masal’ın ateşinin yükselmesi ile Narin tekrar onunla ilgilenir ve ateşini düşürerek ona masal okumaya başlar. Narin’i Masal okurken gören Kemal bu seferlik ona birşey demez.  Cavidan hanım ise Gülsüm’ün dolandırıcı olduğunu Emir’e söyleyerek onu göndermesini ister. bu konuşma sırasında çiftlikteki tadilatın hafta sonu biteceğini ve hazırlığını ona göre yapmasını söyler annesine emir. Yani dizide bu hafta Cavidan hanım için Çiftlik evi macerası başlayabilir. 
Reyhan kardeşine çocukluğundan ve annesinden bahsederek keşke annem de bizi böyle görseydi der ve Gülsüm’Den kendisi ile ilgili olarak bir şeyler anlatmasını ister. Gülsüm ise anlatacak çok ta önemli bir şeyi olmadığını söyler. Reyhan ve Gülsüm konulurken emir gelerek onlara sürprizi olduğunu söyler ve kalın giyinmeleri gerektiğini söyler.
, Yemin 176. Bölüm 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman
Yemin 3 Şubat Pazartesi Özet Fragman 

Masal’a hastalığı sebebi ile çağrılan doktor Narin’in eski sevgilisiydi. Masal’ın iyi olduğunu söyleyen Narin’in eski sevgilisi Erkan Masal’ı muayene ettikten sonra kahve teklifini kabul ederek onlarla birlikte kahve içer. Onlar kahve içtikleri sırada Narin ise mutfakta çorba karıştırmaktaydı. Narin ise Şehriye hanıma birini korumak için yalanlar söylediğini keşkelerin ise bu yalanlardan dönüşü olmadığını söylemektedir.

Şehriye hanım ise Narin’e Kemal ile aralarındaki kavganın sebebini öğreneceğini söyler. Şehriye hanım kahveleri yaparken Kemal bey görüntülü bir görüşme yapması gerektiğini söyler ve Erkan’ı kahvesini içmeden yolcu eder. Şehriye ise olan bitenden habersiz karı koca kavgalarında bunların tuz şeker olduğunu anlatmaktadır. Kemal ile konuşan Narin çok büyük hatalar yaptığını bunların sebebinin onu korumak olduğunu Kemal’e söyleyerek git derse gidebileceğini kal derse kalabileceğini ona söyler. Kemal ise onu anladığını geçmişini saklamak zorunda olduğu konusunda onu anladığını ancak onunda kendisini anlaması gerektiğini dört gözle mahkemeyi beklediğini söyler. Narin ise bu duydukları karşısında adeta yıkılır.  


Emir’in büyük sürprizi ise reyhan ve Gülsüm’ü Uçak ile Erzurum’a götürmek oldu. Reyhan Erzurum’da Gülsüme çocukluklarının geçtiği yerleri göstererek oraları anlatır. Gülsüm ise hatırlamadığını söyleyerek kendi başına biraz dolaşmak istediğini söyler. reyhan ise ona annesinin mezarını göstereceğinden bahsederek Emir’e sarılır ve teşekkür eder.

Yemin 176. Bölüm İzle Yemin dizisi 176.bölüm izle
mek ve dizi hakkında tahminlerde bulunmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yemin dizisi bölümleri ve güncel son bölüm özeti dizi yayınlanırken sitemizde yerini almaktadır. Yemin dizisi 176.bölüm hakkında yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Reyhan ve Emir Erzurum’un soğuk gününde tavukların arasına kol kola girerek adeta aşk tazeleyerek birbirlerine sevgi ve aşk sözcükleri ile iltifatlar ederler.  Birlikte annelerinin mezarlarına giden Reyhan ve Gülsüm Meryem Polat için dua ederler. reyhan annesinin mezarında sana küçük kızını getirdim diyerek ona dua eder.

İlgili Yazı

Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan karakterinin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kim Diziye Ne Zaman Girecek sorusu…

Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak

Gönderen - Ocak 9, 2020 0
Yemin 160.Bölüm özeti 10 Ocak Reyhan artık resmen okullu olmuştur.Okulun ilk günü Emir omu okulun önünden almaya gider.Reyhan ise okulda…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir