Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti

Avatarayınlanan s
474 0
Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti ve dizi yorumları ile bir başka yazı dizimizde tekrar sizlerle beraberiz. Yemin dizisinde Reyhan ve Emir cephesinde işler iyice karışır. Gülsüm ve Cavidan hanımın iş birliği son sürat devam eder .Gülsüm ve Cavidan Emir’in gözüne soka soka tartışırlar.
Gülsüm durmadan Cavid anı tersler hatta hakaret eder.Emir tüm bunların oyun olduğunu bilemez ve Gülsüme annesinden özür dilemesini ister. Tam özür dilerken Reyhan gelir ve olanlar karşısında şaşkına döner.  Reyhan’ın canı çok sıkılmıştır. Emir  Reyhan’a Gülsüm’ün tavrının çok kötü olduğunu annesine saygısızca davrandığını anlatır.

Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti

Reyhan ise onun konakta yeni olduğunu ve alışacağını söyler.Ertesi sabah Gülsüm dışarıya çıkar Reyhan onu çok merak eder ama o başka planlar peşindedir. Cavidan Gülsümü arar planlarının çok güzel ilerlediğini böyle devam etmesini ve yeni talimatlarını beklemesini söyler.Emir ve Reyhan’ın araları çok iyidir ama bakalım ilerleyen günlerde Gülsüm ve Cavidan’ın aralarındaki bu durum ikilinin arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecek.
Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti
Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti
Akşam olmuş Gülsüm hala konağa dönmemişti Reyhan çok telaşlanır onu Emir sakinleştirmeye çalışır ama başaramaz birlikte aramaya çıkarlar. Artık gece yarısı olmuştur ama Gülsüm hala ortalarda yoktur Emir ve Reyhan onu sokak sokak ararlar.Aslında bu da Cavidan ve Gülsümün oyunlarından birisidir.Sonunda Gülsüm hanım Reyhanı arar ve abla çok kötüyüm gel beni al diye bağırır.Gülsüm rolünü yine çok güzel oynar ve kendisine kapkaççıların  saldırdığını söyler.Reyhan niye konağa gelmedin diye sorunca da Cavidan hanımın söylediklerinin kendisine ağır geldiğini bu yüzden gelmediğini söyler.
Narin ve Kemal ise artık ayrılmanın eşiğine gelmişlerdir.
Narin Cuma günü gideceğini söylediğinde Kemal tepkisiz kalmış ve hiç bir şey söylememiştir. Narin 2 aylığına bir seminere katılmak için evden ayrılacak bir daha da gelmeyecektir. Tüm bunları hazırlayan ise Erhan’ın ta kendisidir aslında Kemal’de eski anılara dalar gider gönlü Narin’in gitmesinden yana değildir.
Narin de gitmek istemez ama Kemal’den bir kıvılcım bekler.

Yemin 7 Ocak Özeti

Narin bavulunu almış eve geri döner tam merdivenlerden çıkarken ayağı takılır yuvarlanacakken onu Kemal tutar. Aralarında uzun uzun bakışma yaşanır Narin sadece gitme demesini bekler. Kemal ise tüm içtenliğiyle kal demek ister aslında ama kandırıldığını ve kendisine yalan söylendiğini düşündüğü için bunu yapamaz.

Yemin 180. Bölüm Özetinde Narin Kemal’ bir mektup yazmıştı onu Kemal okumadan onun masasından almaya çalıştı ama başaramadı o sırada Kemal geldi ve Narin mektubu bulamadan oradan ayrıldı. Kemal Çekmecelere bakarken o mektubu buldu o mektupta Narin’in  de babasız büyüdüğü ve bunun zorluklarını anlatmıştı sen babamdan sonraki kahramanım olmuştun sen bu mektubu okuduktan sonra senden ufacık bir işaret bekliyor olacağım kal ve ya git de bağır çağır ama yeter ki bir şeyler söyle yazıyordu.

İlgili Yazı

Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Nisan 17, 2020 0
Yemin dizisine Pelin karakterini canlandıran oyuncunu Ayşe Bengü Gürses tiyatro oyuncusudur. Bengü Gürses Yemin dizisinde Masal ile ilgilenecek Pelin rolü ile…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir