Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Avatarayınlanan s
256 0
Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Pazartesi yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin son bölüm özetinde neler olup bittiği hakkında dizi hayranları oldukça merak içindeler. Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Yemin hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Haftanın son gününde dizide olanlar şöyle.
Cavidan Gülsümün iş ortaklıkları şimdilik tam gaz düzenli bir şekilde devam ediyor her şey planladıkları gibi ilerliyor. Yemin 181.Bölüm Özeti ve dizi analizlerine yazının ilerleyen bölümlerinden ulaşabilirsiniz. 

Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Yemin Dizisi 181.Bölüm özetine geçmeden önce sizlere son bölümde neler yaşandığını kısaca hatırlatalım Reyhan kız kardeşi sandığı Gülsümü gece yarısı başından yaralanmış bulunca çok üzülür onu alır hemen konağa gelirler. Emir bu olayın burada kalmamasını hemen bir polise gitmeyi ister ama Gülsüm buna karşı çıkar.Daha sonrasında Reyhan ve Gülsüm alış verişten gelirlerken onları Cavidan kapıda karşılar. Gülsüm ve Reyhana iyi yere kapak attınız artık konakta kardeşini süs köpeği gibi gezdirirsin deyince Reyhanın tepesi atar tam bu esnada Cavidan’ın görebileceği bir yönden Emir onları dinler.
, Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti
Yemin 10 Şubat Özeti
Cavidan hemen ağız değiştirir Reyhanın başlar söylenmeye Cavidan hanıma sizin ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu kardeşime haksızlık edemezsiniz der.  Cavidan ise tamam kızım yaşlılık işte zaten bu konakta son günün kusuruma bakma der acınası bir sesle Emir bulunduğu yerden hayır anne sen hiç bir yere gitmiyorsun diye söyler.

Yemin 10 Subat Dizi Özeti

Yemin dizisi 10 Ocak Özetinden önce geçen hafta Cavidan’ın istediği amaca ulaştığını sizlere hatırlatalım. Cavidan hem konakta kalmış hem de Reyhan’ın ve Emir’in arasına girmeyi başarmıştır.O gece Reyhan ve Emir tartışırlar hatta bir birlerinin yüzlerine bile bakmazlar.Günün sonunda Cavidan ve Gülsüm durum değerlendirirler ve planlarının çok iyi gittiğini ve Reyhanın daha çok ağlayacağından söz ederler. 
, Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti
Yemin 181.Bölüm Özeti
Diğer yanda Kemal ve Narin arasında olanlar  da şöyle.Narin artık seminer için Almanya ya gitmek üzeredir.Kemal Narin’in ona yazmış olduğu mektubu okur buna rağmen ona kal diyemez sürekli kandırıldığını düşünür hatta Narin’in gideceği gün erkenden işe gider. Gitmeden bir gün önce Kemal ve Narin bütün olanları Şehriye teyzeye ve Oya ya anlatmak için salona inerler. 
Yemin Dizisi Narin göz yaşlarına hakim olamaz.Kemal ise Narin’in seminer için için Almanya ya gideceğini ve 2 ay dönmeyeceğini anlatırken Narin Kemal’in ağzının içine bakar sadece kal demesi yeterlidir ama bu sözcük bir türlü gelmez.Gideceği gün gelir çatar Narin salona gelir ve kimseyi bulamaz masanın üzerinde bir kutu içinde kurabiyeler bir de not bulur bunları Şehriye teyze bırakmıştır.
Narin tekrar göz yaşlarına boğulur Kemal ise iş yerinde vicdan azabından duramaz eve gelir niyeti Narin’e gitme demektir.Sonrasında  Narin ve Reyhanın telefon konuşmasına şahit oldu.Narin Reyhan’a aslında içimde bir heyecan da var yeni bir hayata başlıyorum diye konuşunca Kemal konuşmaktan vaz geçti hemen dışarıya çıktı ve gizlendi öyle sessizce Narin’in taksiye binip gitmesini izledi.

İlgili Yazı

Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan karakterinin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kim Diziye Ne Zaman Girecek sorusu…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir