Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri

Avatarayınlanan s
212 0
Yemin dizisi 21 Ekim Pazartesi özeti ve tahminlerini siz değerli yemin.org okurları ile paylaşıyoruz. Dizinin yeni bölümünde başrol oyuncuları olan Reyhan ve Emir ikilisi muhtemelen kurtulmayı başaracaktır. Dizi oyuncuları arasında ekranlarda çok sık görmesek de zaman zaman ortaya çıkan ve Leyla’ya olan sevgisi ile hatırladığımız Talaz bir adamını vurur. 
, Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri
Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri 


Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri 


Adamı vurduğu silahta ise Emir’in parmak izleri bulunmaktadır. Daha sonra ise emir’in annesi Cavidan hanım ve onun takıntılı pilotonik aşkı Cemre’ye şantaj yapar. 

Yemin.org dizisinde bir tarafta bunlar olup biterken Kemal bey cephesinde de Leyla’yı özleyen Masal’a onun öldüğünü anlatıp anlatamama konusu gündemdedir. Narin Leyla’nın öldüğünü Masal’a söylenmesi gerektiği konusunda konuşur iken bu konuşmaya Masal şahit olur ve koşarak odasına gider. 

Masal’ın bu olayı bu şekilde öğrenmesine çok kızan Kemal ise Narin’e kızar ve bu duruma oldukça sinirlenir. Yemin dizisinde Reyhan ve Emir bakalım kendilerine kurulan bu tuzak karşısında nasıl bir yol izleyecekler. Emir’in annesi kurduğu tuzağın ters tepesi sonucunda oğlunu büyük bir tehlikenin içine atarak ona en büyük kötülüğü yapmış oldu.  
Yemin 101. Bölüm Fragmanı

Yemin Dizisi 101. Bölüm Fragmanı resmi olarak yayınlandığında sitemizde yerini alacaktır. Yemin.org dizisi ile ilgili olarak 100. Bölüm tahmin ve yorumlarınızı bekliyoruz.  

İlgili Yazı

Yemin Kelimesinin Eş Anlamı Nedir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
Yemin Kelimesinin Eş Anlamı ilk okuldan başlayarak lise eğitime kadar hemen her öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Yemin…

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Gönderen - Kasım 22, 2019 0
Yemin dizisi 25 Kasım 126 bölüm Özeti ve Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta son bölümde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir