Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Avatarayınlanan s
349 0
Yemin dizisi 25 Kasım 126 bölüm Özeti ve Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta son bölümde tamda Emir ve Reyhan’ın arası düzelecek derken Emir’in kurduğu son cümle ile dizi hayranları yıkıldı diyebiliriz. 
, Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı
Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Yemin 126.Bölüm 25 Kasım Özet

Kısaca dizide geçen hafta neler yaşandı hafızaları canlandıralım isterseniz. yemin son bölümde konağa gelen Cemrenin kız arkadaşı ile onun erkek arkadaşlarının yanında Cemre ve Cavidan Reyhan’a tıpkı evin hizmetçisi gibi davranarak Reyhan’a kahve yaptırdılar. Cemre ise bununla da yetinmeyerek çerez dolu tabağı bilinçli bir şekilde yere dökerek Reyhan’dan ayaklarının dibini temizlemesini istedi. reyhan ise Dayısının durumunu düşünerek bu isteği yere getirdi. 
, Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı
 yemin-25-kasim-ozet-126-bolum-fragman
Reyhan Cemre ve Cavidan hanımın ayaklarının yanına dökülen kırıntıları temizlerken tam da bu sırada odaya gelen Emir adeta çılgına döner. Reyhan’a elini uzatarak yerden kaldıran emir annesi ile Cemre’ye bağırarak siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz diyerek çıkışır. emir bu olup bitene öyle sinirlenir ki konağa gelen misafirler gittikten sonra Cemre’ye bağırarak bu yaptıklarından dolayı ona kızar. reyhan ise dayısının kafasına vuran kişinin Cavidan olup olmadığını anlamak için kendisine yeni bir telefon hattı alarak Cavidan hanıma mesaj çeker. 
, Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı
yemin-25-kasim-ozet-126-bolum-fragman
Ondan olanları biliyorum 200 bin lira getir diyerek konağın yakınlarındaki parkın adresini verir. Cavidan hanım uzun süre telefonuna bakmaz. daha sonra baktığında ise şaşkına döner ve yapacak bir şey yok diyerek evin duvardaki şifreli kasasını açar ve oradan yanına 200 Bin lira alarak parka götürür. Daha sonra Cavidan hanımın konaktan ayrıldığını öğrenen Reyhan hemen parka gider. Parkta bir süre Cavidan hanımı bekleyen reyhan karşısında Emir’i görünce şaşkına döner. 

Yemin 126.Bölüm 25 Kasım Özeti

Emir ise Süt annesi ile konuştuktan sonra Reyhan ile konuşmaya karar vermiştir. Konakta bulunanlara Reyhan’ı soran Emir onun hava almak için dışarı çıktığını öğrenince parkta olduğunu tahmin ederek onun yanına gider. reyhan ise Cavidan hanıma kurduğu tuzağın sonucunu öğrenemez. Cavidan kon aktaki herkesten şüphelense de kimin olabileceğini bilemez iken konağın hizmetçisi Nigar ona tüm olanları gördüğünü söyleyince Cavidan kendisine gelen mesajı onun attığını düşünür.
Yemin 126.Bölüm Fragmanı

Yemin dizisi diğer tarafta ise Kemal ve mecburi evlilik yaptığı karısı arasında ona kiraladığı evi bir türlü söyleyememesi konusu işlenir. Ona öncelikli olarak güvenlikli ve iyi bir ev arayan Kemal bey tam böyle bi ev bulur ve kiralar. Ancak karısına bir türlü evden git diyemez. Aksine karısının Masal ile iyice yakınlaşması ona ev konusunu açması konusunda tereddüt yaşamasına sebep olur.

Yemin 126. Bölüm izle

İlgili Yazı

Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan karakterinin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kim Diziye Ne Zaman Girecek sorusu…

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir