Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Avatarayınlanan s
383 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam ediyor.Hafta içi her gün ekranlara Gelen Yemin dizisi her gün yeni konularla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yeniş bölüm başında yaşananları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Emir Reyhanı harika manzaralı bir tepeye götürür burada ikili romantik anlar yaşarlar.Hiç mutlu olmadıkları kadar mutludurlar artık.Artık düğün iyice yaklaşır hazırlıklar devam ederken Cavidan her dakika öfkeden deliye döner sürekli kendi kendine homurdanır.

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti 

Emir Reyhanı alır süt ninenin evine götürür.Düğün ertesi gün olduğu için ikisi de çok heyecanlıdır.Reyhan içeriye girer odasına geldiğinde gözüne çok sevdiği annesinin fotoğrafı ilişir eline alır ve onunla konuşur dertleşir annecim sabrın sonu selamet sabrettim şimdi çok mutluyum Emir ile kendi isteğimizle evleniyoruz.Herkes yanımda bir tek sen eksiksin seni ve dualarını çok özlüyorum der ve göz yaşlarına hakim olamaz.Sonra abdestini alır ve namaz kılar ardından evliliği ve yeni yuvası için dua eder.
, Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti 
O sırada süt ninesi gelir Reyhana:sana çok alıştım sen gidince ben yine yalnız kalacağım seni öz evladım gibi seviyorum ne zaman anne eksikliğini hissedersen ben buradayım der .Daha sonra süt nine Reyhana bir sürpriz daha hazırlamıştır salonu mumlarla süslemiş yanına da gelin kınasını koymuştur yüzünün alını yüzüne örter ve Reyhanın kınasını besmeleyle ellerine elleriyle yakar.
Süt nine Reyhana evlilikle ilgili öğütler verir kocanı her sabah dualarla işe uğurla her akşam onu sen karşıla darıldığın zaman sakın yatağını ayırma der.
Emirde gelir ve Reyhana onu ömür boyu seveceğini ve onları ayıran tek şeyin ölüm olmasını istediğini söyler Reyhan göz yaşlarına boğulur.
Diğer yanda Narin ile Kemal birbirlerini çok sevmelerine rağmen bir türlü açılamazlar.
Düğün günü gelir çatar herkeste bir telaş hazırlanmaya çalışırlar Cavidan olanları uzaktan izler küçümser gözlerle bakar.Kemal ile Narinde Reyhanın düğününe hazırlanırlar Narin Masalı hazırlamaya giderken içeriye Kemal girer ve düğün için Narine aldığı elbiseyi giymesini ister.Narin bu elbisenin abartılı olduğunu söylese de Şehriye teyze ve Kemal onu ikna etmeyi başarırlar.

İlgili Yazı

Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Gönderen - Kasım 22, 2019 0
Yemin dizisi 25 Kasım 126 bölüm Özeti ve Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta son bölümde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir