Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti

Avatarayınlanan s
270 0
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti ile ilgili yazımıza başlamadan önce dizide geçen hafta neler olup bitti hızlıca bir hatırlayalım. Dizinin ana karakterlerinden olan Reyhan zor durumda kalarak emir”den ayrılmak istediğini ona söylemişti. Kaynanası Cavidan ve Cemre”nin oyunları sonucunda Emir”den boşanmaya razı gelen Reyhan”ın bu davranışına ise Emir hiç bir anlam verememektedir. 
, Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti 

Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti 

Bir önceki bölümde Emirden boşanmak istediğini ve kendisine dokunmasına dayanamadığını söyleyen Reyhan’ın bu sözleri karşısında çılgına dönen Emir yeni bölümde bakalım neler yapacak. Reyhan ise Allah’a dua ederek nikah yüzüğünü çıkarmıştı. 
Yemin 111. Bölüm Özeti 4 Kasım Pazartesi yeni ve heyecanlı bir bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin 111. Bölümünde izleyenleri en çok merak ettiği konu ise Reyhan ve emir’in boşanmaları konusu oldu. Kimi izleyenler bu boşanmanın olmayacağını düşünürken kimileri ise boşanma sonrası senaryonun nasıl şekilleneceğini merak ediyorlar. 

Yemin dizisi 111. bölümde boşanma davası için mahkeme salonunda herkes yerli yerini almış ortada bir eksik kişi kalmıştır. Bu eksiklik ise boşanma davasının tarafı olan reyhan’dan başkası değildir. Dava salonunda hakim ise Reyhan’ın olmadığını belirtirken avukat ise hakimden biraz daha zaman istemektedir. Reyhan ise Mahkeme salonuna geç gelmeyecektir. Reyhan ve Narin arasında geçen konuşmalarda Emir’i sevdiğini bağıra bağıra dile getiren Reyhan’ın kafası karışmış ve boşanıp boşamama konusunda kararsız kalmıştır.
Gecikmelide olsa duruşma salonuna gelen Reyhan hiç istemese de Emir’in hayatını kurtarmak amacı ile boşanmak istediğini söylemek istemektedir. Boşanma davasının görüldüğü mahkeme salonunda mahkemeyi yöneten hakimin sorduğu sorulara kendince cevaplar veren Reyhan içinden de Emir’i kurtardığını düşünmektedir. 

İlgili Yazı

Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Gönderen - Ocak 7, 2020 0
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti Hafta İçi her gün kanal 7 ekranlarına gelen günlük dizi Yemin izleyicisini şaşırtmayı devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir