Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti

Avatarayınlanan s
296 0
, Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti
Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti 
Yemin Dizisi 5 Kasım 112 Bölüm Özet Fragman ve analiz içeren yazımızı hoş geldiniz. Yemin Dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin önceki hafta ve bölümlerinde boşanma konuları oldukça ön planda yer almıştı. Dizi hayranlarının bir çoğu oldukça severek izlemeye başladığı dizide Reyhan’ın tüm yaşadıkları karşısında sessiz kalmasına artık anlam verememeye başladılar. Yemin Dizisi 112. Bölüm 5 Kasım Özeti ve 113.Bölüm Fragmanına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve yorumlarınız ile etkileşimde bulunabilirsiniz.

Yemin Dizisi 5 Kasım 112. Bölüm Özeti 

Yemin Dizisi 112. Bölümde neler olacağı ile ilgili konulara başlamadan ve resmi özeti yazmadan önce gelin hep birlikte bir önceki hafta dizide neler yaşandı kısaca hatırlayalım. Yemin dizisinde bir önceki hafta son bölümde izleyenler adeta boşanma davası ile ilgili şok yaşadılar diyebiliriz. Sevilerek izlenen Yemin  4 Kasım Pazartesi 111. bölüm ayrıntılı özeti sizler için paylaşmıştık.Dizinin yeni bölümü yayını sonrasında ayrıntılı özet anlık olarak sitemizde yerini almaktadır. Yemin Dizisi 112. Bölüm Özetine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yemin 112. Bölüm Fragmanı İzle 

Yemin dizisi 112. Bölüm Fragmanı resmi olarak yayınlandığında burada yer alacaktır. 
Yemin dizisinde 112. Bölüm Cavidan ve Cemre’nin kötülüklerini  izlemeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Boşanma davası ile oldukça sevinen ikilinin tek amacı reyhan ve emir’in ayrılmasını sağlamak. Bildiğiniz gibi dizinin en başından itibaren Cavidan oğlu emir’i camiadan olan Cemre ile evlendirmek için elinden ne geliyorsa yapmaktaydı.
Yemin Dizisi 112.Bölüm Özet
Yemin Dizisi 112. Bölüm Özeti 54 Kasım Salı Akşamı dizi bitiminde burada yer alacaktır. 

İlgili Yazı

Yemin Masal’ın Dedesi Memduh Kimdir

Gönderen - Aralık 10, 2019 0
Yemin Masal’ın Dedesi Memduh karakteri dizinin son bölümünde dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yemin dizisinde hatırlayacağınız üzere Masal’ın dedesi…

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir