Yemin 7 Ocak Salı 157. Bölüm Özet Fragman ve Yorumlar

Avatarayınlanan s
364 0
Yemin dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 7 Ocak salı akşamı yayınlanan bölümünde neler olacağı dizi hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Cemre hain planı sonrasında Reyhan, Emir ve Suna’yı alevlerin arasında bırakarak onların ölmesi için kurduğu oyun özellikle Suna’nın büyük gayret göstermesi sonucu suya düşer. 

Yemin 7 Ocak Salı 157. Bölüm Özet Fragman ve Yorumlar

Suna tüm gücünü toplayarak ilk önce sürüne sürüne merdivenlerden tırmanırken daha sonra ise yürüyemeyen ve derman olmayan bacakları üzerinde kalmayı başarır ve abisi ile yengesi Reyhan’a kapıyı açarak hepsinin kurtulmasını sağlar. Bu sırada kaçmak isteyen Cemre’yi Emir tutarak polise haber verir ve başına gelen tüm olayların aydınlatılması için polise ve avukatlarına gerekli talimatları verir. 
, Yemin 7 Ocak Salı 157. Bölüm Özet Fragman ve Yorumlar
Yemin 7 Ocak Salı 157. Bölüm Özet
Cemre ise polis otosunun içinde yine bir hainlik peşinde o meşhur bakışlarını atar. Daha sonra Suna abisi ve Reyhan hep birlikte doktorlarının yanına giderler ve bacaklarını gösterirler. Doktor nihayet müjdeyi verir ve bir süre yardım ile yürüdükten sonra tamamen kendi ayakları ile yürüyebileceğini söyler. Suna’nın doktoru onun yürümesinin mucize olduğunu dile getirir. Emir ve Reyhan konağa döndükten sonra Emir biricik karısına yine aşkını ilan eder.
Yemin 7 Ocak Salı özeti 
Dizide kemal ve Reyhan Cephesinde bunlar yaşanırken diğer yanda ise Kemal ve Narin için evliliğin uzaması gerektiği avukat tarafından kendilerine bildirilir. Evliliklerinin uzaması haberini alan ikili içten içe sevinirken Taci ise Kemal beye yalan söylediği ve Suna’nın başına bunlar geldiği için oldukça mahcuptur. Narin ise Kemale onu affetmesi gerektiğini söyleyerek Taci’nin bizden başka kimsesi olmadığını söyler. 
Taci Kemal beye ne desen haklısın diyerek ondan özür diler. Kemal ise Narin’in de telkinleri ile onunla konuşur ve kendisine her zaman güvenmesini isteyerek işine bakmasını söyler. Ona hem öğütler verir hemde onu affeder. Kemal evde bir not bulur ve bu notta yıllar geçti ama seni bir saniye bile düşünmeden günüm geçmedi yazmaktadır.Tam her şey yolunda giderken gelen bu çiçek ve not Kemalin   çok canını sıkar.Kemal Narinin ondan bir şeyler sakladığını düşünür ve ne olduğunu çok merak eder.
Suna ise geçirdikleri tehlikeden sonra Bir geceliğine hastanede kalması gerekiyordu bu esnada Suna hep Taciyi düşünüyordu.Ona bir şey olmasından çok korkuyordu Taciyi aradı ama Taci Kemale verdiği sözden sonra telefonu açmadı.Ama Sunaya merak etmemesini müsait olmadığı için açamadığını yazdı.Böylelikle Suna rahat bir nefes aldı.
Yemin 157.bölüm özeti
Bu Notu yazan tahminimize göre Narin’in eski Azeri Sevgilisidir. Detaylar İçin tıklayınız. Annesine olup bitenleri emir anlatırken Cavidan hanım ise endişeli bir şekilde Cemre’nin kendi adını verip vermeyeceğini düşünmektedir. 
Kemal ise Narin’e ait olan kutuda onun geçmişi ile ilgili bilgilerin bulunduğu düşüncesi ile Narin’e ait kutuyu eline aldıktan sonra kendi kendisine saçmalama diyerek kutuyu açmaktan vazgeçer. Tam bu sırada odaya Narin girer ama Kemal’in kutuyu eline aldığını göremez. 
Reyhan tekrar üniversite okumak için eczacılık bölümünü okumayı düşünürken Cemre’nin ona ettiği hakaretler aklına gelir. 

Yemin 157. Bölüm Fragmanı İzle 


Kemal Narin’e gelen çiçek ve notlar yüzünden ona trip atarken Narin ise bu bal kabağını çözemeyeceğim diyerek olup bitenden habersizdir. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir