Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Avatarayınlanan s
397 0
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti Hafta İçi her gün kanal 7 ekranlarına gelen günlük dizi Yemin izleyicisini şaşırtmayı devam ediyor. Nihayet kötü günler sona ermişti.Suna konağa döndü hemde koltuk değnekleri ile yürüyerek.Herkes çok mutlu olmuş Melike abla hep Sunanın sevdiği şeyleri yapmıştı.Daha sonra Suna babasının yanına gitti babasına hep bu anın provasını yaptım sana ne söyleyeceğimi düşündüm ama hepsi aklımdan gitti dedi hem babasının hemde Sunanın gözlerinden yaşlar süzüldü.

Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Suna odasında iken annesi Cavidan geldi ve kızından özür diledi seni ihmal ettiysem kırdıysam özür dilerim dedi.Suna ise yaşananlardan hepimiz ders çıkardı bende çıkardım unutalım gitsin dedi. Reyhan Emir’e okumak istediğini söyler. Emir bunun nereden çıktığını sorar Reyhan ise Cemrenin onları kaçırdığı zaman söylediklerine takılmıştı. Cemre Emir’e sen benim gibi tahsilli biri varken bu köylü ve okumamış birini seçtin demişti.
Reyhan okumayı üniversiteye gitmeyi çok ister ve bunun Cemrenin  söyledikleriyle alakası olmadığını Emir’e anlatmaya çalışır.Emir ise yeterince ayrı kaldık ben sabah kalktığımda karımı yanımda isterin ben seni göremeyince kötü oluyorum der. Daha sonra bu konuyu sonra konuşalım der ve uyurlar. Sabah Emir Reyhanı kaldırır çabuk geç kalıyoruz seni okula kayıt ettirmeye gidiyoruz deyince Reyhan duyduklarına inanamaz. Emir Reyhanı beklerken onu avukat arar ve Cemrenin durumundan haberdar eder.Emri ve Reyhan okuldan gelirler küçük Zeynep onları neşe içinde karşılar ve Reyhan’a sende okullu oldun mu benim gibi diye sorar Reyhan ise kayıt işlemleri için geç kaldıklarını kaydının seneye yapılacağını söyler ve çok üzülmüştür.
Yemin 158.Bölüm İzle 


Cemrenin ifade verecek duruma gelmesi en çok ta Cavidan I korkutur.Cavidan Cemrenin kendisini ele vermesinden çok korkar. Cavidan Cemrenin yattığı hastaneye gider. Cemreye geçmişi ortaya çıkartmanın kimseye faydasının olmadığını ona her konuda yardımcı olacağını söyler. Cemre Cavidan’a  Gülerek bir tokat atar daha sonra boğazını sıkar Cavidan yatağın üzerinde hareketsiz yatarken dizi biter.
Reyhan Sunanın yanına gitti ve onu mutlu görmenin muhteşem olduğunu çok mutlu olduğunu söyledi. Suna Reyhana sen beni kardeşin yerine koyduğun zaman inancım yerine geldi içimden kıpırtılar yükseldi der.Siz ağabeyimle yanan odadayken ağabeyimle ablamın bana ihtiyacı var benim onları kurtarmam lazım dedim ve başardı der.
, Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti
Suna halası Oya ile konuşur ona Taciyi merak ettiğini ama onun telefonlarını açmadığını söyledi. Sunanın üzüntüsüne dayanamayan halası hemen Taci’nin yanına gitti ve neden Sunayı aramadığını sordu oda yoğun olduğunu söyledi ama aslında Kemal’a vermiş olduğu sözden dolayı aramıyordu.Oya daha fazla dayanamadı ve Taci’ye Sunanın yürüyebildiğini söyledi.Taci hemen aramak ister ama yine aklına vermiş olduğu söz gelir sonra vazgeçti.

Yemin 159.bölüm Fragmanı 
Kemal ve Narin tarafında ise gizemli çiçeğin gizemi çözüldü.Kapı çaldı Kemal kapıyı açtığında Hızır adında bir adam geldi. Bu Hızır Şehriye teyzenin eski sevgilisidir.Şehriye teyzeyi yıllar önce bekarken bırakıp gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Şehriye teyze onu kapıda elinde çiçeklerle görünce şaşkınlıktan bayılır.Böylelikle gizemli çiçeklerin kimden geldiği belli olmuştur aslında Kemal’de derin bir nefes alır.
Hızır amca Kemale dert yanar Almanya’ya gittim düğün parası biriktirmeye o zaman haber almak çok zordu ona ulaşamadım. Sonra bir sordum evlenmiş aramadım sonradan da eşini kaybettiğini işittim.Bende bu fırsat Şehriye’min yanına gideyim dedim diye anlatır.
Şehriye ise Narin’e bu herif beni bıraktı gitti evlenecektik ama bu Hızır beni ter ketti şimdi çıkmış karşıma seni bir göreyim diyor diye söylendi.Sonra Kemal’in ısrarlarına rağmen Şehriye teyze onunla konuşmayı istemez. Zaten Narinde Şehriye teyzeyi savununca Hızır beye yol görünür.Ama ertesi Sabah Hızır bey yine kapıda biter hatta hiç gitmemiş kapıda yatmıştır. Kemal ve Narin sahile dışarıya gezmeye giderler orada yine Şehriye ve Hızır amca hakkında konuşurlar hatta bu yüzden tartışırlar.
Eve geldiklerinde Hızır amca kapının önünde bekliyordu.Hızır amca Şehriyeyi görmeden gitmeyeceğini söyledi.Narin sizi istemiyor lütfen kabullenin dese de Hızır amcanın gitmeye hiç niyeti yoktur.

İlgili Yazı

Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin 159 Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba oldukça güzel bir bölüm ile ekranlara geleceğinin sinyallerini dün yayınlanan  bölümde verdi. Şehri’yenin…

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam…

Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz

Gönderen - Kasım 12, 2019 0
Yemin 118.Bölüm Özet Fragman Analiz ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Yemin dizisinde 118 bölümde dizi hayranlarının merak ettiği bir çok…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir