Yemin Cavidan Karakteri Bilgileri Gerçek Adı ve Kariyeri

Avatarayınlanan s
1102 0
Yemin Cavidan Karakteri Bilgileri Gerçek Adı ve Kariyeri hakkında bilgiler vereceğimiz yazımıza hoş geldiniz.Hafta içi her gün izleyici ile buluşan Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin tüm heyecanı ile devam ediyor.Dizide yer alan oyunculardan olan ve Başrol kadar önemli bir rolü canlandıran Cavidan karakteri hakkında bilgiler vererek karakteri kimin canlandırdığı konularını sizlere anlatacağız.
, Yemin Cavidan Karakteri Bilgileri Gerçek Adı ve Kariyeri
Yemin Cavidan Karakteri Bilgileri Gerçek Adı ve Kariyeri 

Yemin Cavidan Karakteri Bilgileri Gerçek Adı ve Kariyeri 

Yemin dizisinde Cavidan karakteri İstanbul’un önemli ve zengin ailelerinden birisi olan  Hikmet Tarhun’un eşidir.Emir isminde bir oğlu ve yürüyemeyen ve tedavi gören Suna isminde iki çocuğu vardır.Cavidan hanım konakta her şeyi kendisinin bildiğini iddia eden gösteriş meraklı birisidir.Oğlu Emir’i zengin bir ailenin kızı olan Cemre ile evlendirmek istemektedir.

Kafasına koyduğu işi yapmak için hiçbir şeyden çekinmeyen gözü kara birisidir.Korktuğu tek şey ise Hikmet beyin onu boşamasıdır.Hikmet bey ile uzun süren evliliğinin bitmesini istememektedir.Kızı Suna’ya olmadık cezalar veren Hikmet beyin kardeşi Can bey ile küs olan bir kadındır.

Yemin Dizisi Cavidan dizide istemediği halde oğlu ile evlenen Reyhan’a konağa geldiği ilk günden beri hayatı zehir eden bir karakterdir.Rolünün gereğini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren Cavidan hanım Reyhan’ın namusunu bile hiçe sayarak onun oğlundan ayrılması için elinden gelen tüm kötülükleri yapmaktadır.Bunun için ise evde hizmetçi olarak çalışan Nigar’dan zaman zaman yardım almaktadır.Bu konuda aslında onun en büyük yardımcısı ise Emir’e karşılıksız aşık olan Cemre hanımdır.

Yemin Cavidan Kimdir?

Yemin dizisinde Cavidan karakterini Gül Arcan hanım canlandırmaktadır.Deneyimli ve usta bir tiyatrocu olan Gül Arcan hanım Şükran Teyze rolü ile Adını Sen Koy dizisinde rol almıştı.Başkent Ankara’da 20 ekim 1959 yılında dünyaya gelmiştir.Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu televizyon ekranlarında İki Dünya arasında isimli dizide bir dönem oynamıştır.Bunun dışında bir çok tiyatroda oyun oynamıştır.

Yemin Dizisi Cavidan Hanım hakkında hazırladığımız yazı dizisinin sonuna geldik.Unuttuğumuz veya sizlerin yazı içinde bunlarda olmalı dediği hususları yorum bölümüne eklemenizi bekliyor ve saygılar sunuyoruz.

İlgili Yazı

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir