Yemin dizisi 1 Mayıs Cuma günü sezon finali yapıyor!

Avatarayınlanan s
988 0

Başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin paylaştığı Yemin dizisi, Kanal 7 ekranlarında büyük beğeni topladı. Hafta içi akşam saatlerinde gösterilen günlük dizide Reyhan karakteri ile Özge Yağız öne çıkan isimdi.

Uzun süredir hem toplumsal medyada hem da basında Özge Yağız’a olan ilgili kendisini gösteriyor. Oyuncu, bu ilgiyi çoğaltmak ve daha da popüler olma yolunda yeni bir adım attı. Yemin dizisinden ayrılan Özge Yağız’ın önümüzdeki dönemde Kuruluş Osman dizisinde rol alabileceğine yönelik iddialar ortaya atıldı.

Yemin dizisinin akıbeti de belli oldu. 1 Mayıs Cuma günü 240.bölümü ile berabersürem finali yapacak olan Yemin, 2020-2021 sezonunda da ekranda yerini alacak. Yemin dizisinin 3. Sezonuna yeni transferler ve daha güçlendirilmiş bir hikaye ile dönmesi bekleniyor.

Zaman vakit reytinglerde oldukçaönemli başarılar sağlayan dizinin milyonlarca hayranı bulunuyor. Özge Yağız’ın ayrılması bu hayranları negatif etkiledi.Hatta Yağız’ın dizide kalması için sosyal medyadan kampanyalar bile yapıldı.

Can Verel, Munise Özlem Gül, Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür’ün de kadrosunda yer almış olduğu Yemin dizisi, fark yaratan bir proje oldu.

İlgili Yazı

Gıda Mühendisleri Nasıl Yemin Eder?

Gönderen - Kasım 10, 2019 0
Gıda Mühendisleri Nasıl Yemin Eder?  Ülkemizde bir çok alanda Mühendis unvanında kadrolar bulunmaktadır. Bir çok alanda faaliyet gösteren mühendisler bir…

Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti  Yemin Dizisi 5 Kasım 112 Bölüm Özet Fragman ve analiz içeren yazımızı hoş geldiniz.…

Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Nisan 17, 2020 0
Yemin dizisine Pelin karakterini canlandıran oyuncunu Ayşe Bengü Gürses tiyatro oyuncusudur. Bengü Gürses Yemin dizisinde Masal ile ilgilenecek Pelin rolü ile…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir