Yemin dizisi 1 Mayıs Cuma günü sezon finali yapıyor!

Avatarayınlanan s
1187 0

Başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin paylaştığı Yemin dizisi, Kanal 7 ekranlarında büyük beğeni topladı. Hafta içi akşam saatlerinde gösterilen günlük dizide Reyhan karakteri ile Özge Yağız öne çıkan isimdi.

Uzun süredir hem toplumsal medyada hem da basında Özge Yağız’a olan ilgili kendisini gösteriyor. Oyuncu, bu ilgiyi çoğaltmak ve daha da popüler olma yolunda yeni bir adım attı. Yemin dizisinden ayrılan Özge Yağız’ın önümüzdeki dönemde Kuruluş Osman dizisinde rol alabileceğine yönelik iddialar ortaya atıldı.

Yemin dizisinin akıbeti de belli oldu. 1 Mayıs Cuma günü 240.bölümü ile berabersürem finali yapacak olan Yemin, 2020-2021 sezonunda da ekranda yerini alacak. Yemin dizisinin 3. Sezonuna yeni transferler ve daha güçlendirilmiş bir hikaye ile dönmesi bekleniyor.

Zaman vakit reytinglerde oldukçaönemli başarılar sağlayan dizinin milyonlarca hayranı bulunuyor. Özge Yağız’ın ayrılması bu hayranları negatif etkiledi.Hatta Yağız’ın dizide kalması için sosyal medyadan kampanyalar bile yapıldı.

Can Verel, Munise Özlem Gül, Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür’ün de kadrosunda yer almış olduğu Yemin dizisi, fark yaratan bir proje oldu.

İlgili Yazı

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir