Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet

Avatarayınlanan s
307 0
Hafta içi her gün ekranlara gelen Yemin dizisinin 106. bölümünde Emir Reyhan’ın evliliklerinin hata olmasını söylemesi ile şaşkına dönmesine sahne olacaktır. 

Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet 


Reyhan’ın bu söyledikleri karşısında oldukça şaşıran Emir ise onun evi terk etmesini istemez ve ondan bütün duygularını duymak istediğini söyler. Reyhan ise adeta bu evlilik oyunundan yorulmuş gibi yaparak onu korumak amacı ile ona bu işi bitirmek istediğini ısrarlı bir şekilde emir’e iletir. 
, Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet
Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet 
Emir ise bu olup bitenler karşısında Reyhan’a yaptıkları için çok pişman olduğunu kendi dili döndüğünce anlatır. Reyhan ise onu korumak adına hiç bir şey söyleyemez ve gitmek istediğini tekrarlar. emir ise onun bir açıklama yapmadan gidemeyeceğini tekrarlar. 
Yemin Dizisinde bir önceki bölümde ise Oya ve Cavidan karakterleri birbirlerini tartmakta ve hamlelerini gözlemlemektedir. Cavidan Oya’nın planlarını bozacağını düşünür iken Oya ise Hikmet Beyin bu durumunun sorumlusu olarak Cavidan hanımdan iyice şüphelenmektedir. Dizide bir tarafta bunlar yaşanır iken diğer tarafta ise Leyla’yı unutan Kemal Narin ile ilgili düşünceler içerisindedir. Ona kendisini affettirmeye çalışmaktadır. 

Yemin 106. Bölüm Fragmanı 


İlgili Yazı

Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Pazartesi yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin son bölüm özetinde neler olup bittiği hakkında dizi hayranları…

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir