Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet

Avatarayınlanan s
461 0
Hafta içi her gün ekranlara gelen Yemin dizisinin 106. bölümünde Emir Reyhan’ın evliliklerinin hata olmasını söylemesi ile şaşkına dönmesine sahne olacaktır. 

Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet 


Reyhan’ın bu söyledikleri karşısında oldukça şaşıran Emir ise onun evi terk etmesini istemez ve ondan bütün duygularını duymak istediğini söyler. Reyhan ise adeta bu evlilik oyunundan yorulmuş gibi yaparak onu korumak amacı ile ona bu işi bitirmek istediğini ısrarlı bir şekilde emir’e iletir. 
, Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet
Yemin Dizisi 106. Bölüm 28 Ekim Fragman Özet 
Emir ise bu olup bitenler karşısında Reyhan’a yaptıkları için çok pişman olduğunu kendi dili döndüğünce anlatır. Reyhan ise onu korumak adına hiç bir şey söyleyemez ve gitmek istediğini tekrarlar. emir ise onun bir açıklama yapmadan gidemeyeceğini tekrarlar. 
Yemin Dizisinde bir önceki bölümde ise Oya ve Cavidan karakterleri birbirlerini tartmakta ve hamlelerini gözlemlemektedir. Cavidan Oya’nın planlarını bozacağını düşünür iken Oya ise Hikmet Beyin bu durumunun sorumlusu olarak Cavidan hanımdan iyice şüphelenmektedir. Dizide bir tarafta bunlar yaşanır iken diğer tarafta ise Leyla’yı unutan Kemal Narin ile ilgili düşünceler içerisindedir. Ona kendisini affettirmeye çalışmaktadır. 

Yemin 106. Bölüm Fragmanı 


İlgili Yazı

Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Yemin dizisi 21 Ekim Pazartesi özeti ve tahminlerini siz değerli yemin.org okurları ile paylaşıyoruz. Dizinin yeni bölümünde başrol oyuncuları olan…

Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Gönderen - Ocak 7, 2020 0
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti Hafta İçi her gün kanal 7 ekranlarına gelen günlük dizi Yemin izleyicisini şaşırtmayı devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir