Yemin Dizisi 147.Bölüm 26 Aralık Salı Özet

Avatarayınlanan s
244 0
Yemin Dizisi 147.Bölüm 26 Aralık Salı Özet Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen günlük dizisi Yalan heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor.Yeni bölüm başında olanlar ise şöyle Emir’in çabaları sonucunda Reyhanı süt nineden isterler ve nişan töreni gerçekleşir.Bu durumdan tüm aile fertleri oldukça memnunken Cavidan çok kızgın ve herkese öfkelidir.İçeride bunlar olurken Emir birden ortadan kaybolur bunu fark eden reyhan onu aramaya bahçeye çıkar Emit yanında beliriverir kolundan tutar ve hadi gidiyoruz der.

Yemin Dizisi 147.Bölüm 26 Aralık Salı Özet 

Reyhanı boğaz manzaralı bir tepeye götürür her yer ışıl ışıldır.Emir neden burada olduğumuzu merak etmiyor musun sorusuna Reyhan nasılsa bir bildiğin vardır cevabını verir.Ardından birden gök yüzünde havai fişekler patlamaya başlar Emir bu sürprizi önceden hazırlamıştır mutlu çift uzun uzun bu güzel ışık şölenini izlerler.

Cavidan hanım ise erkenden süt ninenin evini terk eder. Ben bunlara Cavidan tarhun kimmiş tekrar hatırlatacağım der.Yeni planlar yapmaya koyulur bakalım Cavidan  ne tür oyunlar oynayacak Emir ve Reyhanı tekrardan ayırmayı başarabilecek midir?
Taci Sunanın yanına gider Suna ona sağlık merkezinden bir günlük kaçmak istediğini babasını görmesi gerektiğini söyler Taci bunu yapmamasını söylese de sonrasında ondan haber beklemesini söyler tam bu esnada Reyhan ve Emir gelirler Taci onlara görünmeden oradan uzaklaşır.
 Emir Reyhanı alır ve Sunanın bulunduğu sağlık merkezine giderler.Babasının başına gelenleri sunaya söyledikleri için Suna abisine çok öfkeliydi ilk etapta biraz sert çıksa da abisinin telkinleri sonucunda yumuşadı ve abisine sarılıp bundan sonra ne olursa olsun kendisine söylemesini istedi.
Bu ziyaret sonrasında Emir ve Reyhan konağa döndüler düğün hazırlıkları başlamıştı onlara yardım için Kemal ve Narinde geldiler herkes çok mutlu ve telaşlıydı. Herkes düğüne hazırlanırken Cavidan nişan gecesinden beri ortalarda yoktu ve Emir annesinin bir şeyler çevirdiğini biliyor gibiydi.Emir annesini bulur ve eve gelirler.Emir herkesi konağın salonunda toplar ve bir konuşma yapar birlikte zor zaman geçirdiklerini her şeye yeniden başlanması gerektiğini söyler.Bundan böyle konağın idaresinin Reyhanda olduğunu ve yeni hanımın Reyhan olduğunu o ne isterse onun yapılacağını söyler.Cavidan şaşkına dönmüş sinirden delirmek üzeredir.

Yemin Dizisi 147.Bölüm İzle 

Kemal ve Narin evde yokken eve gelen sekreter kız önceden yatak odasına yerleştirdiği kamerayı alır ve tüm yalanları ortaya çıkaracağını söyler kendi kendine tam evden çıkacakken Kemal ve Narin eve gelirler. Yonca eşyalarını toplamaya geldiğini kendisine bir ev tuttuğunu söyler ve çıkar ardından görüntüleri izler ve Kemalin Narine aşık olduğunu anlar. Yonca Kamerayı alır ve verir niyetleri bu yalanı ortaya çıkarmak ve Masalı kemalin elinden almaktır……… bu görüntüleri  Masalın dedesine verecektir.Yonca beklenmeyeni yapar ve kameranın içindeki tüm görüntülerini siler.

İlgili Yazı

Yemin Kelimesinin Eş Anlamı Nedir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
Yemin Kelimesinin Eş Anlamı ilk okuldan başlayarak lise eğitime kadar hemen her öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Yemin…

Yemin Masal’ın Dedesi Memduh Kimdir

Gönderen - Aralık 10, 2019 0
Yemin Masal’ın Dedesi Memduh karakteri dizinin son bölümünde dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yemin dizisinde hatırlayacağınız üzere Masal’ın dedesi…

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir