Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman

Avatarayınlanan s
279 0
Yemin dizisi Bir haftayı daha geride bırakırken dizide bir sonraki hafta neler olacağı konusunda tahmin ve analizler ile dizinin fragmanlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Yemin 121.Bölüm Özet Yemin Dizisi 18 Kasım Pazartesi Özeti 

Yemin Dizisinde geçen hafta yayınlanan bölümde doktorlar Emir’in babasının durumunun iyi gittiği müjdesini verse de Cavidan yeni haftada yeni hain planlarını devreye sokacaktır tahminlerimize göre. 

Yemin 122. Bölüm Özet Yemin Dizisi 19 Kasım Salı Özeti 

Ayağından Ağır bir şekilde yaralanan Kemal ise zorda olsa ormanda bir araç bulmayı başarmıştır. Karısını o bölgede bırakmak istemeyen Kemal arabaya bayılarak binmek zorunda kalır. Kemal bu sırada bayılır. Onu yolda bulanlar onu araçlarına alarak hastaneye kaldırır. Kemal hastanede karısını ararken koridorda karşısında onu görür ve ilk defa birbirlerine sıkı sıkı sarılırlar.  Emir ise kafası karışık olarak Zafer ile dertleşir ve babasına iyi gelen Reyhan’nın evde kalıp kalma konusunda fikir alış verişinde bulunur. 
, Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman
Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman

Yemin 123.Bölüm Özet Yemin Dizisi 20 Kasım Çarşamba Özeti 

Reyhan ise Hikmet beyin yanından ayrılmadan ona bakmaya devam etmekte ve onunla dertleşmektedir. reyhan Hikmet beyin yanında olduğu sırada Emir odaya gelerek babasına değerlerinin çok iyi hatta eskisinden bile iyi olduğunu söyler. 
, Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman
Yemin 123.Bölüm Özet Yemin Dizisi 20 Kasım Çarşamba Özeti 


Yemin 124 Bölüm Özet Yemin Dizisi 21 Kasım Perşembe  Özeti

Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta hatırlayacağınız üzere reyhan tekrar konaktan ayrıldıktan sonra evin hizmetçisi Nigar’ı üzgün gören Cavidan hanım ona kızarak istersen senide onunla birlikte göndereyim diyerek Cemre ve kendisine kahve yapmasını ister Nigar ise kahvelere tükürerek servis yapar.
, Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman
Yemin 124 Bölüm Özet Yemin Dizisi 21 Kasım Perşembe  Özeti

Yemin 125. Bölüm Özet Yemin Dizisi 22 Kasım Cuma Özeti 

Reyhan yolda taksi durağına doğru yürürken cebinden para çıkartmak için elini paltosuna attığında cebinden bir sot bulur. Notta konaktan gitmemesi gerektiği ve Hikmet beyin tehlikede olduğu yazmaktadır. Notu okuduktan sonra Reyhan geçmişte Cemre’nin Suna’yı zehirlediği aklına gelerek tekrar konağa döner. Konağa tekrar geri dönen Reyhanı karşısında gören Cavidan ona neden geri döndüğünü sorar. Reyham ise Zeynep’e valizi vererek odasına götürmesini söyler. Cavidan konaktan ayrılmasını söylese de reyhan onu dinlemez. Cemre ise onunla konuşacağını ve konaktan göndereceğini söyler. 
, Yemin Dizisi 18-19-20-21-22 Kasım Özet Fragman
Yemin 125. Bölüm Özet Yemin Dizisi 22 Kasım Cuma Özeti 
Cemre Reyhan dayısının yanında iken onun yanına gelerek gitmek için sadece 5 dakikan var diyerek onu tehdit etti. Reyhan ise Cemre’ye hemen koş polise benim kaybedecek bir şeyim kalmadı bakalım Emir’e ne kadar aşıksın onu kaybetmeyi ne kadar göze alıyorsun diyerek adeta ilk defa Cemre’ye karşı gelir. 
Tüm bunlar olup biterken Emir bu sesler ne diyerek annesinin yanına geldiğinde Reyhan’ın konağa döndüğünü öğrenir ve Reyhan’a artık sana ihtiyaç kalmadı der. Reyhan ise Emir’e hiç bir yere gitmeyeceğim Dayımın yanında kalacağım buna alışsanız iyi olur der. Cemre ise bu duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olmaz. 

İlgili Yazı

Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti

Gönderen - Şubat 6, 2020 0
Yemin 180. Bölüm 7 Ocak Özeti ve dizi yorumları ile bir başka yazı dizimizde tekrar sizlerle beraberiz. Yemin dizisinde Reyhan…

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti  Yemin Dizisi 5 Kasım 112 Bölüm Özet Fragman ve analiz içeren yazımızı hoş geldiniz.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir